2016-05-07

Oczy

Spełnij marzenia o pięknych rzęsach z Vipera Cosmetics

Spełnij marzenia o pięknych rzęsach i dorodnych brwiach ze zbierającym laury SERUM na noc oraz czarnym EYELINEREM na dzień z Kolekcji REHASH EYELASH od VIPERA COSMETICS.

 

Marzysz o długich i mocnych rzęsach, przed zbliżającym się latem? Najwyższy czas zadbać o nie. Mamy dla Ciebie wyjątkowy, jedyny na rynku 24 godzinny Program REHASH EYELASH z bimatoprostem, solidnie wspierający wzrost rzęs. Za sprawą bimatoprostu rzęsy rosną silne, zdrowe, długie i jest ich zawsze więcej, a ponadto ich okres żywotności zostaje przedłużony. 
 
Zamknięty w recepturach - transparentnego  SERUM oraz  czarnego EYELINERA, bimatoprost z maksymalną dawką o udowodnionej sile wydłużania i  zagęszczania rzęs - aktywnie działa na cebulki włosowe. 
 
W dzień i w nocy mieszki włosków są odżywiane oraz  stymulowane do fenomenalnego wzrostu i lepszej jakości rzęs. SERUM na noc – zadba o brwi i rzęsy w czasie snu. Czarny EYELINER na dzień wymodeluje linie rzęs oraz uświetni spojrzenie w ciągu dnia, a jednocześnie podtrzyma i wzmocni efekty nocnego, intensywnego działania SERUM. 
 
Naukowcy światowej medycyny estetycznej dowiedli, że rzęsy i brwi nie muszą być marne. Nie ma wątpliwości – z wiekiem nie tylko włosy, ale i brwi rzedną, są słabsze.  Można je doładować energią i samodzielnie, w domu zadbać o piękną oprawę oczu. Przekonaj się sama, że kosmetyki z kolekcji REHASH EYELASH - SERUM i EYELINER - to konkretne rozwiązanie, prosty i bezpieczny sposób, który tak zagęści oraz skoryguje niedobory rzęs i brwi, że będą nie do poznania, bo wreszcie te wymarzone, dorodne. To całkiem realne!
 
Tajemnicą receptury oraz skuteczności SERUM i EYELINERA wyprodukowanych przez VIPERĘ, jest ich aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii uznawany jest za jeden z najbardziej skutecznych związków, które powodują fenomenalny wzrost i pogrubienie rzęs w krótkim czasie. Warto pamiętać, że faza potencjalnego wzrostu rzęsy w fazie anagen trwa od 30 do 45 dni. Po tym okresie następuje faza katagen, kiedy rozwój rzęsy stopniowo wygasa, a w końcu zostaje ona wypchnięta przez następną i wypada. 
 
Za sprawą substancji czynnej bimatoprostu, w fazie anagen rzęsy rosną silne, zdrowe, długie i jest ich zawsze więcej, a ponadto ich okres żywotności zostaje wydłużony.
 
Mocne, gęste, długie rzęsy, to jeden z ważnych atrybutów kobiecego piękna. Czas płynie wprawdzie szybko, ale wciąż jeszcze dasz radę uzyskać przed urlopem wymarzoną oprawę oczu, jeśli teraz zaczniesz stosować SERUM.  Nagrodą, już po pierwszych 2–3 tygodniach stosowania, będzie efekt grubszych, dłuższych i gęstszych rzęs oraz brwi.
 
REHASH EYELASH - SERUM na noc i czarny EYELINER na dzień od VIPERA COSMETICS - wskazują najskuteczniejszą strategię dla osób z cienkimi, krótkimi i rzadkimi rzęsami, przedepilowanymi brwiami, a także dla tych pań oraz panów, którzy stracili rzęsy i brwi.
 
 
 
 
 
VIPERA REHASH EYELASH - SERUM z bimatoprostem na porost rzęs - na noc 
 
SERUM na porost rzęs z kolekcji REHASH EYELASH zawiera najwyższe stężenie bimatoprostu rekomendowane dla kosmetyków. Pielęgnuje i przyśpiesza tempo wzrostu oraz jakość rzęs i brwi. Opracowana przez Laboratorium VIPERA COSEMTICS receptura SERUM o udowodnionej sile wydłużania i zagęszczania rzęs oraz brwi, pozwoli zwiększyć poziom zadowolenia, w całkowicie naturalny sposób polepszyć ekspresję Twoich oczu zarówno w makijażu, jak i bez tego typu zabiegów. 
 
Już po 2–3 tygodniach, rzęsy wydają się mocniejsze i dłuższe. Po pełnej, 4-miesięcznej kuracji będziesz cieszyć się rzęsami:
• dłuższymi o 85 %
• grubszymi o 53 %
• gęstszymi o 43 %
• mocniejszymi o 55 %
• ciemniejszymi o 40 %
• bardziej elastycznymi i lśniącymi.
 
Codzienne stosowanie SERUM REHASH EYELASH, fundamentalnego produktu o budulcowym potencjale, jest gwarancją transformacji i przejścia od słabych rzęs do pięknych, mocnych, grubych oraz długich.
 
Systematyczność stosowania  SERUM REHASH EYELASH jest istotna. Raz dziennie, po demakijażu twarzy, przed pójściem spać, aplikujemy go pędzelkiem wzdłuż nasady rzęs. Raz na dobę wystarczy. Po zakończeniu czteromiesięcznej kuracji, dla podtrzymania efektu, zaleca się aplikowanie SERUM co drugi dzień. 
 
Pojemność Serum REHASH EYELASH – 3 ml. 
Cena: 59,99 zł

VIPERA REHASH EYELASH - czarny EYELINER z bimatoprostem na porost rzęs – na dzień
 
Jedyny taki dzienny produkt na rynku!  Kolekcja REHASH EYELASH z bimatoprostem składa się z transparentnego SERUM na noc i czarnego EYELINERA do stosowania w ciągu dnia. EYELINER wspomaga akcję prowadzoną przez SERUM oraz urealnia marzenia o pięknych rzęsach. Maluje cieniutkie, precyzyjne i szybkoschnące linie. Posiada właściwości pielęgnacyjne oraz wspiera tempo wzrostu i lepszą jakość rzęs. Zamknięty w recepturze EYELINERA REHASH EYELASH bimatoprost, o udowodnionej sile wydłużania oraz zagęszczania włosków, dopełnia nocne, intensywne działanie SERUM do rzęs i brwi z tej samej kolekcji. 
 
 
EYELINER REHASH EYELASH aplikowany pędzelkiem wzdłuż nasady rzęs bardzo gustownie i z wyczuciem podnosi walory makeup’u.  Odświeżona doza bimatoprostu kontynuuje oddziaływanie SERUM na cebulki  rzęs, nie pozwalając im zapomnieć o nocnej kuracji SERUM REHASH EYELASH. EYELINER utrzymuje się na skórze do zmycia, zapewniając rzęsom zagęszczenie w czerni dostarczonego koloru oraz odżywczą pielęgnację. 
 
Pojemność Eyelinera REHASH EYELASH – 3 ml. 
Cena: 29,99 zł
 
 
 
 

FAKTY O RZĘSACH
 
Rzęsy osiągają długość 8 – 12 mm w liczbie 150 – 250 na górnej powiece  i 6 - 8 mm w ilości 50 – 150 rzęs na dolnej. Cykl wzrostu włosa trwa od 3 do 6 miesięcy, a przebiega w trzech następujących po sobie fazach: 
Anaben: 30 – 45 dni to faza energicznego wzrostu. Każda rzęsa rośnie grubsza i dłuższa Katagen – ok. 3 tygodni to faza stacjonarna, rzęsy przestają rosnąć, cebulki obkurczają się
Telogen –  ok. 3 miesięcy to faza, kończąca się wypadnięciem rzęsy.
 
Rzęsy stanowią osłonę oka przed kurzem, zanieczyszczeniami, wiatrem czy owadami. Niewątpliwie są też niebagatelnym walorem estetycznym. Pragniemy, by rzęsy były gęste, długie i mocne, dlatego produkty stymulujące ich wzrost są potrzebne. 
 
Wyniki badań farmaceutycznych dowodzą, że użyta przez VIPERĘ w SERUM i EYELINERZE substancja czynna zwana bimatoprostem, posiada potężną potencję pobudzającą cebulki rzęs i brwi do intensywnej pracy w fazie anagen - aktywnego wzrostu włosa, przeciąga ich moc działania na fazę katagen - kiedy rozwój rzęsy stopniowo wygasa. Za sprawą bimatoprostu rzęsy rosną silne, zdrowe, długie i jest ich zawsze więcej, a ponadto ich okres żywotności zostaje przedłużony. 
 
Spełnij marzenia o pięknych rzęsach i brwiach z SERUM na noc i Czarnym EYELINEREM na dzień z bimatoprostem, z Kolekcji REHASH EYELASH od VIPERA COSMETICS.
 
Idealny duet, który zadba o piękno Twoich rzęs w dzień i w nocy to: REHASH EYELASH - SERUM z bimatoprostem na porost rzęs (na noc) oraz REHASH EYELASH - Czarny EYELINER z bimatoprostem na POROST rzęs (na dzień).
 
Codzienne stosowanie SERUM i EYELINERA REHASH EYELASH, dwóch fundamentalnych produktów o budulcowym potencjale, jest gwarancją transformacji i przejścia od słabych rzęs do pięknych, mocnych, grubych oraz długich.
 
Dostępność: Firmowe Stoiska VIPERA COSMETICS oraz Drogerie partnerskie.

Komentarze (1)

karotka (2018-11-16 17:42:00)
rzęsy
Ja jestem bardzo zadowolona z serum biotebal do rzęs, które sobie kupiłam zamiast przedłużać sobie sztucznie rzęsy. Nie tylko rzęsy szybko rosną, ale też zrobiły się mocniejsze
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar