2008-04-26

Dodatki

Powitaj lato z Venezianą

Tegoroczną kolekcję Veneziany charakteryzuje pomysłowość i kobiecość. Panie mogą wybierać nie tylko w ofercie rajstop i pończoch, ale również w największych hitach tego sezonu – getrach, leginsach, skarpetkach i stopkach. Wysokiej jakości, delikatne w dotyku materiały sprawiają, że produkty perfekcyjnie układają się na nogach.

Veneziana to szeroki wachlarz kolorów, niebanalnych wzorów oraz oryginalnych fasonów. Kolorystyka kolekcji odpowiada trendom, jakie obecnie panują w modzie. W palecie barw królują odcienie mleczne, szarości i tradycyjne czernie z wyraźnie zaznaczonymi wzorami. Uwagę przyciągają również kolory neonowe: szafirowy, żółty, amarantowy i turkusowy.

Wśród deseni silnie zaznaczają się różnorodne motywy kwiatowe, egzotyczne ornamenty oraz geometryczne akcenty – kratki i romby. Najnowsza kolekcja Veneziany pozwala każdej kobiecie wyrazić swoją osobowość. Na szczególną uwagę zasługują skarpetki „japonki” i oryginalnie stopki – z elementami tradycyjnej kabaretki. Ciekawą propozycję stanowią podkolanówki ozdobione koronką z silikonem, który idealnie utrzymuje się na nodze. W kolekcji nie zabrakło modnych leginsów i getrów, które dodają stylu w tym sezonie.

Veneziana to produkty, na co dzień i na specjalne okazje - dla kobiet poszukujących niebanalnych rozwiązań w modzie.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar