2008-04-25

Włosy

Utrwalaj, nabłyszczaj i rób, co chcesz!!!

Seria SLALOM zawiera starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki ochronne, takie jak filtry UV – będące barierą przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz Pantenol, który również chroni włosy i nadaje im blasku.SLALOM to kosmetyki do włosów, będące inspiracją w tworzeniu kreatywnych fryzur, zawarte w 4 liniach:

 ZWIĘKSZ!
Slalom w kolorze pastelowego różu, to produkty zwiększające objętość fryzury. Są to pianki i lotiony, które aplikuje się przed suszeniem włosów, tak by chroniły przed potencjalnym uszkodzeniem. Nadają włosom elastyczność, sprężystość i ułatwiają rozczesywanie.

 WYKOŃCZ FRYZURĘ!
Delikatna, zielona kolekcja klasycznych lakierów do włosów doskonale utrwali i ochroni wygląd powstałej fryzury.

Te produkty to nie tylko profesjonalne wykończenie, ale również nawilżenie, połysk i ochrona włosów przed promieniowaniem UV.

 ZABŁYŚNIJ!
Perłowo-biała linia, pomoże delikatnie zmieniać wygląd fryzury, pozostawiając włosy miękkie, jedwabiste i błyszczące. Seria z klasycznymi spray’ami, fluidami i pomadami pozwala w ciągu dnia kilkakrotnie modelować włosy. Podstawową funkcją kosmetyków jest nabłyszczenie włosów bez ich obciążania oraz poskromienie niesfornych kosmyków.

 STWÓRZ!
Seria w kolorze niebieskim – teraz stać nas na wszystko to, co podpowiada wyobraźnia... Męska linia kreatywnych produktów, dająca swobodę tworzenia i wyrażania siebie. Bogata gama kosmetyków od żeli po balsamy i pasty, nadaje włosom lekkość, blask, sprężystość, ale też zwiększa objętość, utrwala fryzurę i podkreśla jej charakter.

Kosmetyki z linii SLALOM są do nabycia w salonach firmowych Kadus oraz w innych renomowanych salonach fryzjerskich. Szczegółowe informacje na temat produktów znajdują się tutajKomentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar