2016-03-21

Pielęgnacja ciała

Szczęście o zapachu kwiatu pomarańczy

Zapachy otaczają nas przez cały dzień. Czasami nie zdajemy sobie sprawy jak silny wpływ mają na nasze samopoczucie. Nieważne czy jest to zapach ulubionych kwiatów, perfum, a czy może ukochanej osoby – wszystkie te aromaty pobudzają odpowiednie struktury w mózgu, wyzwalają produkcję hormonów i sprawiają, że czujemy się przyjemnie. 

 

CD foto Multi Communications

 
Dokładnie w ten sposób działają nowe dezodoranty z linii CD Happy Deo, dostępne w formie deo atomizera oraz roll-on. Świeży, pobudzający aromat z naturalnego oleju z kwiatu pomarańczy, da Ci zastrzyk energii na cały dzień. CD Happy Deo roll-on oraz atomizer nie zawierają soli aluminium, sprawiając, że białe plamy na ubraniach staną się przeszłością. Delikatna formuła zapewnia 24-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.
 
 
Sugerowana cena: 
CD Happy Deo Atomizer, 75 ml – 14,99 PLN
CD Happy Deo Roll on, 50ml – 10,79 PLN
 
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Wszystkie produkty CD są dostępne w wybranych drogeriach i sklepach. Więcej informacji można znaleźć na: www.cd-kosmetyki.pl  
 
Zgodnie z zasadą CD Reinheitsgebot®, ten produkt zawiera:
 
0% Olejów mineralnych
0% Silikonów
0% Parabenów
0% Barwników
0% Składników pochodzenia zwierzęcego
 
Dodatkowo marka CD angażuje się we wspieranie i badanie metod testowania stanowiących alternatywę dla testów na zwierzętach.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar