Diky

2007-01-23

PLOTKI

ACH TE MISKI...

21-go stycznia wybrano najpiękniejszą Polkę. Finałowa Gala odbyła się w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, a na scenie o koronę najpiękniejszej walczyło aż 26 kandydatek, wyłonionych w półfinale konkursu, który odbył się w Ostrowie Wielkopolskim. Galę prowadzili: Aneta Kręglicka, Krzysztof Ibisz i w przerwach pojawiał się tradycyjnie ulubieniec pań Maciej Dowbor. Sama gala wypadła całkiem nieźle, ale czy Krzysztof Ibisz musi prowadzić każdą z nich? Agata Kręglicka wykazała się klasą, błyszczała urodą, mimo niezbyt udanej sukienki, gdyż kobieta o takiej urodzie powinna być jedynie przyozdobiona kreacją, a ta różowa suknia odbierała urodę, moim zdaniem, najpiękniejszej Polce. Jeżeli chodzi o Macieja Dowbora, to szczerze mówiąc, nie pozwoliłabym mu w ogóle wychodzic na scenę, ale to już tylko moja opinia.

Kandydatki...
Niestety ku mojemu zdziwieniu 3/4 kandydatek to były mało wyróżniające się brunetki. Ładniejsze często spotykam wśrod znajomych bądź na ulicy, więc konkurs sam w sobie jest zastanawiający. Miss Nastolatek wygrała właśnie taka brunetka. "Miską" Polski została owszem blondynka, kobieta o specyficznej i sama muszę przyznać, że wyjątkowej urodzie. Dwie Vice Miss to brunetki, niezbyt wyróżniające się z tłumu. Największym zaskoczeniem dla mnie był wybór dziewczyny na Miss Fotoreporterów. Nie wiem kto oddawał głosy...

Krytyka...
Czemu tak krytycznie o tym piszę? Gdyż od jakiegoś czasu w tych konkursach brakuje klasy, zaskoczenia, i chyba też pogactwa. Stroje kandydatek są często dziwne niż piękne, a stroje kąpielowe zdecydowanie mi się nie podobały.

Fakty...
Nową Miss Polski została 19-letnia Aleksandra Ogłaza. Koronę nowej królowej piękności wręczała ubiegłoroczna Miss Polski – Renata Nowak. Oprócz korony Aleksandra otrzymała piękną Toyotę Aygo i 2-tygodniowy pobyt w Hotelu St. George. Po ogłoszeniu rezultatów nie kryła łez wzruszenia, gdyż - jak twierdzi - nie spodziewała się takiego wyniku, choć wszyscy jej znajomi wierzyli, że wygra.
Podczas uroczystości wybrano również Miss Nastolatek.Koronę najpiękniejszej nastolatki założyła 15-letnia Joanna Skrzyszewska z Kosieczyna, która w nagrodę otrzymała skuter Yukimoto. Finałowy wieczór uświetnili swoimi występami Szymon Wydra , Stachursky i Andrzej Piaseczny, którzy chyba byli najwięszką atrakcją tego wieczoru.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar