2016-01-06

Oczy

Eye Opening - NOWOŚĆ marki BOBBI BROWN

Zapewnia rzęsom efekt „wow”.”     

Bobbi przedstawia nowy tusz do rzęs - Eye Opening Mascara - który nadaje rzęsom mocne podkreślenie. Bogata, węglowa czerń podkreśla każdą rzęsę od nasady, aż po koniec. Tusz zapewnia najdłuższe, najgrubsze i najbardziej podkreślone rzęsy, nadając oczom piękny i uwodzicielski wyraz. Sekret? Innowacyjna szczoteczka i czarna jak tusz formuła pogrubiająca - razem zapewniają niezwykły efekt już za pierwszym pociągnięciem szczoteczki. Kilka szybkich ruchów szczoteczką i otrzymasz jeszcze bardziej wyrazisty efekt. 
 
 
 
SPOSÓB DZIAŁANIA  
Mocne Podkreślenie Unikalne pudry nadające objętość w połączeniu z glinką kaolinową, woskiem Carnuba i woskami mineralnymi sprawiają, że tusz jest kremowy i dodaje rzęsom objętości, długości i grubości już przy pierwszym nałożeniu – żadnego sklejenia rzęs.   
 
Udoskonalona szczoteczka
Rewolucyjna duża szczoteczka mocno przeczesuje rzęsy, podczas gdy bogata, węglowoczarna formuła intensywnie pogrubia, podkręca i podnosi rzęsy od nasady aż po same końce. Rzęsy są podniesione, mocno podkreślone. Użycie zalotki nie jest już konieczne.     
 
Trwały efekt
Wyjątkowa mieszanka żywic polimerycznych i gumy Acacia Senegal pomaga utrzymać rzęsy podkręcone do góry i zapobiega rozmazywaniu się tuszu aż do 8 godzin. Kiedy chcesz zmyć tusz wystarczy tylko ciepła woda lub produkt oczyszczający.   
 
Jak nakładać
Przeciągnij szczoteczką po rzęsach zaczynając od ich podstawy, aż po same końce. Nałóż tyle warstw ile chcesz – nie ma potrzeby używania zalotki.     
Sugerowana cena: 125  zł.  
 
 
Lekcje Makijażu Bobbi
 
Brown Bobbi wierzy, że przy pomocy odpowiedniej wiedzy i produktów każda kobieta może zostać własną wizażystką. Wprowadzając nowy tusz do rzęs Eye Opening Mascara, Bobbi Brown Cosmetics oferuje w prezencie lekcję makijażu „Klasyczny makijaż oka”, by pomóc kobietom osiągnąć w kilka minut idealne uwodzicielskie rzęsy. Odwiedź  www.bobbibrown.pl, by znaleźć najbliższy sklep i umów się na lekcje z wizażystą Bobbi Brown.   

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar