2015-10-08

Oczy

Henna Ziołowa Cameleo

Piękne, lśniące włosy o intensywnym kolorze to marzenie każdej z nas, dlatego tak często poddajemy je zabiegowi koloryzacji. Jeśli jednak chcemy, aby były one zdrowe i zachowały swoją siłę i witalność, bardzo ważny jest dobór odpowiednich kosmetyków, takich które będą bezpieczne dla włosów, nie zniszczą ich podczas farbowania i przede wszystkim na każdym etapie otoczą je wyjątkową pielęgnacją. Mając to na uwadze, laboratorium Delia Cosmetics połączyło nowoczesną technologię i znane od wieków tradycyjne metody koloryzacji, tworząc Hennę ziołową Cameleo. W przeciwieństwie do farb trwale koloryzujących naturalna henna jest dla włosów znacznie łagodniejsza - otula włos kolorem bez ingerencji w jego strukturę, nadaje głęboką barwę. Żelowa konsystencja ułatwia aplikację, a jednoskładnikowa forma eliminuje konieczność mieszania składników.

Wyjątkowe właściwości henny (lawsonia inermis) znane są już od tysięcy lat.  Nie tylko nadaje włosom inny kolor, ale również odżywia je, wzmacnia ich strukturę, nadając miękkości i połysk. To właśnie połączenie naturalnej chny i precyzyjnie dobranych barwników sprawia, że nowa, Henna Ziołowa Cameleo to produkt bezpieczny dla włosów, nadający im piękny kolor, niezależnie od tego, czy zależy nam na efekcie koloryzacji ton w ton czy pogłębieniu odcienia wyjściowego. 12 odcieni dobranych zostało tak, by sprostać oczekiwaniom kobiet o różnym typie urody – paleta obejmuje odcienie od czerni i ciemnych brązów, przez czerwienie po blond, dzięki czemu można dopasować kolor potrzeb. Wyeliminowanie obecnych w farbach amoniaku i utleniaczy sprawia, że Henna Ziołowa Cameleo jest bezpieczna dla włosów, a dodatek drogocennego oleju marokańskiego zapewnia odpowiedni połysk i pielęgnację. 
Działanie:
Nadaje naturalny kolor bez ingerencji w strukturę włosa 
Odżywia i nadaje połysk
Optymalnie pokrywa siwe włosy
Delikatny, ziołowy zapach
Efekt utrzymuje się do 8 myć
 
Produkt testowany pod kontrolą lekarza dermatologa.
 
Sposób użycia:
Zawartość tuby nanieść na umyte włosy. Równomiernie rozprowadzić i pozostawić na 30 minut. Przedłużenie czasu spowoduje pogłębienie koloru. Po farbowaniu zmyć pozostałości kremu z czoła, uszu i szyi, a następnie dokładnie spłukać włosy ciepłą wodą.
 
Dostępne 12 odcieni
Pojemność: 75 g
Cena: 8,50 PLN
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar