2008-04-15

Włosy

Droga do zdrowych włosów

IMUNAL ENERGY to produkty, które wprowadzają do pielęgnacji włosów niezbędną moc: podwyższają i utrzymują na stałe potencjał energetyczny włosów (blask, sprężystość) oraz powodują, że stają się one mocniejsze, lśniące i piękne.



Kosmetyki z tej serii wzbogacone są o kompleks E3 z regenerującymi proteinami, budującą kreatyną i nadającą blask glikozą. Składniki te wzmacniają włosy od wewnątrz i pielęgnują je z zewnątrz. Preparaty chronią i wygładzają, dzięki czemu włosy są odporniejsze na szkodliwe czynniki zewnętrzne oraz stają się mocne i błyszczące.

W skład serii IMUNAL ENERGY wchodzą następujące linie kosmetyków:
Volume Energy – do pielęgnacji włosów delikatnych
Hydro Energy – do pielęgnacji włosów od normalnych po suche
Repair Energy – do pielęgnacji włosów zniszczonych
Color Energy – do pielęgnacji włosów farbowanych
Perm Energy – do pielęgnacji włosów po trwałej

IMUNAL CONTROL to preparaty do pielęgnacji, które wpływają na równowagę natłuszczenia i wilgotności skóry głowy, a także wspierają warstwę ochronną skóry w jej naturalnych funkcjach.

Kosmetyki serii IMUNAL CONTROL zawierają kompleks C3 z wyciągiem z ziela tygrysiego, aminokwasami i solą morską. Aminokwasy utrzymują odpowiednią wilgotność skóry głowy oraz niwelują podrażnienia, sól morska oczyszcza, a wyciąg z ziela tygrysiego działa antybakteryjnie i antywirusowo. IMUNAL CONTROL regeneruje skórę głowy i sprawia, że włosy stają się zdrowsze.

W skład serii IMUNAL CONTROL wchodzą następujące linie kosmetyków:
Vital Control – przeciw wypadaniu włosów
Remove Control – przeciw łupieżowi
Sebo Control – przeciw przetłuszczaniu się skóry głowy
Senso Control – do wrażliwej skóry głowy

Preparaty IMUNAL ENERGY i IMUNAL CONTROL są do nabycia w salonach firmowych Kadus oraz w innych renomowanych salonach fryzjerskich. Szczegółowe informacje na temat linii produktów znajdują się tutaj







Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar