2015-07-28

DZIECIAK

Księżniczki z Ever After High wybierają się na plażę

Nareszcie wakacje! W Ever After High™ też zabrzmiał ostatni dzwonek, a wraz z nim nadszedł upragniony koniec roku szkolnego. Trzy przyjaciółki z Ever After High™ odrobiły zadania domowe, wskoczyły w stroje kąpielowe i z okazji zakończenia szkoły chcą wybrać się na Lustrzaną Plażę. Słońce, rozgrzany piasek i czarujące księżniczki z baśniowego liceum. Spędzisz z nimi ten czas? To może być niezły początek kolejnej, wspaniałej bajki…

  
Apple White™, Ashlynn Ella™ i Madeline Hatter™ to prawdziwe fashionistki. Ubrane w czarewelacyjne stroje kąpielowe i tiulowe spódniczki pokazują, jak plażować w wielkim stylu! Prezentują się wprost bajecznie w swoich letnich stylizacjach. Księżniczki zabierają na plażę niezbędnik każdej plażowiczki: fantazyjne okulary słoneczne i czarowne, misterne naszyjniki. Ich look dopełniają stylowe sandałki w cukierkowych kolorach.
 
Lalki z serii „Lustrzana Plaża” to zupełnie odmieniona, wakacyjna wersja bohaterek Ever After High™ i kolekcjonerska gratka dla wielbicieli potomków postaci znanych z klasycznych bajek. 
 
Trzy bohaterki czekają, żeby wyruszyć 
 
z Tobą na bajeczne plażowanie. Uruchom wyobraźnię i zorganizuj wspólny, szalony odpoczynek na Lustrzanej Plaży! Która księżniczka zainspiruje Cię najbardziej?
 
  
 
 
 
Zapraszamy na oficjalne kanały marki:
www.everafterhigh.pl
www.facebook.com/EverAfterHigh
www.instagram.com/everafterhigh
www.youtube.com/user/EverAfterHigh

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar