Diky

2015-06-15

RECENZJE REDAKCJI

Venus - Use&Go balsam do ciała

 Nawilżający balsam do ciała w sprayu Use & Go PharmaCF Venus – Wanilia & karmel - recenzja.Od producenta:
 
Nawilżający balsam do ciała w sprayu Use & Go PharmaCF Venus – `Wanilia & karmel` rozpieści skórę słodkim aromatem. Kosmetyk zapewnia intensywne, 12 – godzinne nawilżenie, poprawia elastyczność skóry i zabezpiecza ją przed utratą wody. Dodatek oleju z awokado tworzy filtr ochronny utrzymujący stały poziom nawilżenia naskórka, masło pistacjowe zapewnia głębokie nawilżenie. Balsam w sprayu PharmaCF Venus Use & Go `Wanilia & karmel` ekspresowo się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze.
 
Cena:  ok. 4zł/ 50 ml
 
Moja opinia:
 
Która z was nie chciałaby mieć przy sobie czegoś, co nawilży naszą skórę, a nie zajmie dużo miejsca w torebce?
 
Pomocną rękę wyciąga do nas Venus i oferuje balsam do ciała w SPRAY’U!  Tak dobrze przeczytaliście. Mała, urocza, przyciągająca oko buteleczka, zakończona jest atomizerem, który rozpyta produkt, tworząc przyjemną mgiełkę.  Balsam nie zajmuje dużo miejsca i świetnie leży w dłoni- idealny do kobiecej torebki, aby zawsze mieć go przy sobie.
 
Balsam posiada nuty wanilii i karmelu, czyli jeden z moich ulubionych zapachów.  Niestety zapach może być troszeczkę za mocny jak na lato. Lepiej w tym wypadku sprawdziły by się jakieś cytrusy, jednak nie wliczając upałów, które nam teraz doskwierają, każda inna pogoda będzie idealna by go użyć. :D Produkt ma przez 12 godzin utrzymywać naszą skórę nawilżoną i myślę, że daję radę! :)  Co najważniejsze podczas aplikacji, jak i po roztarciu produktu nie czuć lepkości, a wchłanianie jest błyskawiczne.
 
Popatrzcie na tą buteleczkę, nie wiem jak wy ale ja się zakochałam! :)
 
Tekst i zdjęcia:
 
Aneta
 
Zapraszamy na naszego bloga - tam więcej recenzji. 

https://udziewczyn.wordpress.com/

 

Komentarze (1)

slena1986 (2015-06-16 22:42:08)
:)
 Uwielbiam kosmetyki o słodkim zapachu :) To coś dla mnie :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar