2015-05-29

DZIECIAK

Bajeczne przygody z Ever After High Nowe bohaterki

 Nowe bohaterki zabaw z serii Leśna Wyprawa
W świecie Ever After High na dobre zapanowała baśniowa wiosna. Bohaterki czarującej opowieści zachęcają do zabawy i celebracji słonecznych dni. Bezchmurna, piękna pogoda sprawia, że spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu jest pełne radości, a z Ever After High zabawa będzie iście bajeczna!
 
Ciepłe wiosenne dni to idealny czas na spotkania z przyjaciółmi w parku czy przydomowym ogródku. Bohaterki kolorowego Baśnioceum mogą stać się idealnym kompanem podczas wiosennych przygód i długich spacerów. 

 W poszukiwaniu wiosennego stylu
Bohaterki magicznego świata inspirują nastolatki do zabawy modą. Ich stylizacje są przemyślane, a każdy dodatek ma swoje znaczenie i podkreśla charakter danej postaci. Nastolatki uwielbiają przecież zabawę modą i poszukiwania swojego własnego stylu. Stylizacje lalek z nowej kolekcji z pewnością zainspirują niejedną dziewczynę do modowych eksperymentów! 
 
W świecie Ever After High, po wiosennym festynie Baśniowiosny, nadszedł czas na kolejne czarodziejskie świętowanie, czyli Księżycowe Święto Lasu. Bohaterki opowieści ruszają na Leśną Wyprawę i z tej okazji przygotowały specjalne kreacje. Bajecznie kolorowe looki inspirowane są motywem lasu i kwiatów. C.A. Cupid, córka Amora, do różowej kreacji dobrała złote dodatki i czarny berecik, dzięki czemu jej stylizacja nabrała szykownego charakteru. Ashlynn Ella, córka Kopciuszka, wybrała luźną pelerynkę i asymetryczną zieloną spódniczkę, natomiast Blondie Lockes postawiła na dopasowaną niebieską sukienkę. Poppy O’Hair zainpirowana paryskim stylem, zdecydowała się na krótką narzutkę i gustowny beret. Dziewczyny pamiętały też o praktycznych i modnych dodatkach - bajeczny lampion oświetli im drogę podczas wyprawy leśnym szlakiem, a dzięki mapie nigdzie nie zabłądzą. Tak wyposażone ruszają na czarującą wyprawę na baśniowy festyn!
 
Ever After High inspiruje do wypraw i eskapad razem z przyjaciółmi! Tak jak bohaterki magicznej opowieści, spakuj potrzebne akcesoria i ruszaj na poszukiwania nowych przygód. Zabierz ze sobą ulubioną lalkę na wycieczkę i wspólnie twórzcie własną bajeczną opowieść!
 
Zapraszamy na oficjalne kanały marki:
www.everafterhigh.pl
www.facebook.com/EverAfterHigh
www.instagram.com/everafterhigh
www.youtube.com/user/EverAfterHigh

 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar