2015-04-27

Pielęgnacja ciała

Stylowy Kosmetyk 2014 dla Eveline Cosmetics

Luksusowy krem serum do rąk i paznokci Argan&Vanilla Eveline Cosmetics otrzymał nagrodę "Stylowy Kosmetyk 2014" serwisu Styl.pl.

 

14 kwietnia serwis Styl.pl już po raz czwarty nagrodził najbardziej stylowe kosmetyki na polskim rynku. Uroczystą galę poprowadziła Agnieszka Łopatowska, a statuetki dla kosmetyków, które najbardziej przypadły do gustu użytkowniczkom Styl.pl, rozdawała szefowa redakcji Katarzyna Machaj. W tym roku nagrody przyznano w 16 kategoriach, a do konkursu stanęło ponad 600 produktów.
 
Jury oceniało kosmetyki do twarzy, ciała, włosów i makijażu z różnych półek cenowych. Zwracając szczególną uwagę na skuteczność działania, przyjemność stosowania, innowacyjność i estetyczny wygląd opakowań. 
 
„Znaleźć się w gronie najlepszych nowości kosmetycznych to wielki sukces. Dziękujemy za zaufanie użytkowniczkom Styl.pl, które wybrały nasz krem spośród 600 produktów.”  - powiedziała Agnieszka Kamila Nierychlewska, PR Manager Eveline Cosmetics.
 
Innowacyjna formuła Luksusowego kremu+ serum do rąk i paznokci Argan & Vanilla zwalcza siedem najważniejszych problemów skóry dłoni i paznokci. Błyskawicznie przynosi ulgę nawet najbardziej suchej skórze, a ciepły aromat wanilii zapewnia skórze chwile odprężenia i relaksu. Już od pierwszego zastosowania dłonie stają się aksamitnie gładkie i długotrwale nawilżone.

Komentarze (1)

pscolka (2015-04-28 12:17:57)
.
Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z firmy Eveline Cosmetics, a nowa seria mnie zachwyciła. Z chęcią wypróbuję kiedys i tem krem o którym jest artykuł.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar