2015-03-29

KSIĄŻKA

Doceń siebie z debiutancką książką Mirandy Kerr

Tagi: książka
W kwietniu do księgarń trafi książka australijskiej top modelki Mirandy Kerr „Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła”. Bestsellerowy poradnik gwiazdy światowych wybiegów to niezwykły zbiór osobistych myśli, doświadczeń i rad skierowanych do młodych kobiet.Miranda Kerr jest cenioną i odnoszącą sukcesy modelką, aktywistką, businesswoman, a przede wszystkim mamą 4-letniego Flynna. Największą popularność zdobyła dzięki kontraktom z takimi markami jak Victoria’s Secret, Prada, Lanvin, Reebok i Mango. Miranda pojawia się na wybiegach czołowych projektantów i na okładkach m.in. magazynów „Vogue” czy „Harper’s Bazaar”.
 
Książka Mirandy jest zbiorem porad i wskazówek, jak zaakceptować siebie. Jest bardzo osobista i szczera, a jej głównym celem jest uświadomienie młodym kobietom, jak ważne są odwaga, pewność siebie i pokonywanie własnych słabości. 
 
Z tym, co mówi Miranda, łatwo jest się utożsamić, ponieważ książka nie przypomina kolejnej biografii gwiazdy, a czytając, można odnieść wrażenie, że jest napisana przez zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa. Autorka dzięki wierze we własne siły odniosła niewyobrażalny sukces i spełniła własne marzenia – teraz pragnie inspirować inne kobiety do osiągania wyznaczonych sobie celów. Książka ukazuje także kulisy świata modelingu oraz zawiera ulubione, inspirujące sentencje Kerr opatrzone jej komentarzami.
 
Doceniony przez kobiety na całym świecie poradnik „Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła” można nabyć w przedsprzedaży z 20% rabatem online na stronie http://www.empik.com/ , a już od 8 kwietnia 2015 roku także w salonach Empiku. Książce patronują: Grupa WP, portal Uroda i Zdrowie oraz magazyn TWIST. 
 
Więcej informacji na stronie wydawnictwa IUVI: www.iuvi.pl
 
Książka z rabatem do kupienia na http://www.empik.com/docen-siebie-jak-odkryc-prawdziwa-siebie-i-rozwinac-skrzydla-kerr-miranda,p1105875557,ksiazka-p
 
Tytuł: Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła
Tytuł oryginału: Treasure Yourself. Power Thoughts for My Generation
Autor: Miranda Kerr
 
ISBN: 978-83-7966-014-8
Data premiery: 8.04.2015
Wydawca: IUVI
Kategoria książki: dla młodzieży / poradniki / poradniki motywacyjne
Cena detaliczna: 26,90 zł 
Format: 135x195 mm
Liczba stron: 264, druk kolorowy
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar