2015-03-05

Kolekcje ubrań

Prezentacja kolekcji letnich Top Secret Troll Drywash

Spotkanie prezentujące kolekcje marek Top Secret Troll i Drywash odbyło się w modnej restauracji Lokal 14 w Warszawie.  Letnie propozycje Top Secret dość wyraźnie podzielone są na bardziej miejską linię City i mniej formalny casual. W obu nie zabrakło nowoczesnej interpretacji stylu marynistycznego z charakterystycznym łączeniem bieli  i granatu oraz odniesień do obecnych na światowych wybiegach trendów florystycznych. 
 
Hity damskiej kolekcji biały  i garnitur, kobiece sukienki z linii coctail collection w  koralowych  i malinowych barwach , łączenia kwiatowych wzorów z paskami w nadrukach. Zwiewne pastelowe sukienki łączone z  tkaninami i styl neo- safari to propozycje  lato w mieście.
 
Mniej formalne ubrania z linii  casual  z dużą  dawką dżinsu,  grubych koronek na białych letnich bluzkach , swobodnych kolorowych  spódnic nawiązują do  stylu boho. Kolekcja ma też odniesienia do klimatu dalekich egzotycznyvh  podróży,  czy rajskiej dżungli .
 
Męskie kolekcje Top Seecret są przekrojem  wielu inspiracji- od letniej nowoczesnej  klasyki po wakacyjny luz. Nurt marynistyczny przewija się w propozycjach Troll, kwiaty w linii Drywash. 
 
Letnie propozycje ubrań i akcesoriów oglądali styliści, dziennikarze i wydawcy.  Były też aktorki Agnieszka Sienkiewicz i Olga Kalicka.
 
Kolekcje zyskały uznanie za różnorodność i dopasowanie najnowszych trendów do potrzeb Polek. 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar