2015-02-02

RECENZJE REDAKCJI

Balsam do ciała pod prysznic Argan Oil Eveline Cosmetics

 Zapraszam na opinię o balsamie pod prysznic Eveline Cosmetics jaki otrzymałam od portalu udziewczyn.pl.

Zacznę od tego, że balsam nie jest dla mnie nowością. Znam go od dłuższego czasu i z chęcią wracam ponownie. Ma w sobie wszystko co połączone w całość tworzy balsam idealny.
 
Forma balsamu pod prysznic jest bardzo wygodna. Nakładamy i spłukujemy, a więc ciało od razu jest gotowe do założenia odzieży. Używa się go więc szybko i łatwo.
 
Zapach jak dla mnie obłędny. Coś jak połączenie wanilii z miodem. Jest dość intensywny (nie duszący), na skórze utrzymuje się dość długo.
 
Balsam momentalnie nawilża skórę. Sprawia, że jest miękka i delikatna. Gdy używam tylko jego (czyli nie zamiennie z innymi „nawilżaczami”) napina skórę i lekko ujędrnia.
 
Balsam mieści się w plastikowej butelce z pompką. Dzięki niej odpada problem wypadającej tubki z dłoni, którą smarowaliśmy ciało. Pompkę można zablokować co zabezpiecza przed przypadkowym naciśnięciem i wylaniem kosmetyku.

 
Jak możecie przeczytać, balsam uwielbiam i zdecydowanie polecam.
 
 
 
Zalety:
 
·      Śliczny, dość intensywny, długo utrzymujący się zapach.
 
·      Nawilża głęboko i na długo.
 
·      Przy regularnym używaniu napina i lekko ujędrnia skórę.
 
·      Forma pod prysznic.
 
·      Opakowanie z pompką.
 
Wady:

BRAK
 
 
Moja ocena – 10\10
 
Tekst i zdjęcia:

Anna Kaczor
http://anka8661.blogspot.com/

Komentarze (2)

marie (2015-04-21 17:31:58)
budyń
 On pachnie jak waniliowy budyń! uwielbiam go, bo zapach długo utrzymuje się na skórze i zawsze mnie relaksuje. Do tego nawilża lepiej niż Nivea. Z chęcią przetestowałabym inne, ale boję się, że będę tęskniła do Ewelinki. :) 
lejdi (2015-02-10 21:36:25)
jest super
 Skóra jest po nim mięciutka i świetnie nawilżona a dodatkowo ma pyszny zapach! Nie wierzyłam, że balsam pod prysznic robi taką różnicę w dotyku skóry po kąpieli :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar