2015-01-27

Pielęgnacja ciała

Zimowe s.o.s. dla stóp i obuwia

Sezon zimowy niesie wiele zagrożeń dla delikatnej skóry naszych stóp. W wyniku niekorzystnych i bardzo zmiennych warunków atmosferycznych grozi im przemarznięcie, a ciepłe obuwie i dodatki przegrzewają nasze stopy doprowadzając do ich nadmiernej potliwości. Aby uniknąć przykrych konsekwencji wynikających z nieodpowiedniej pielęgnacji warto zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki marki No.36. 
 



 
 
Odświeżający spray do butów
Wygodne i prawidłowo dopasowane do stopy obuwie to podstawa. Zapobiegawczo lub przy skłonności po przegrzewania stóp oraz ich nadmiernej potliwości użyj odświeżającego spray’u do obuwia marki No.36. Preparat przeznaczono do codziennego stosowania. Za jego skuteczność odpowiada Forestall - składnik neutralizujący nieprzyjemne zapachy, który wspomaga zwalczanie bakterii odpowiedzialnych za jego powstanie. Stosowany regularnie zapewnia stopom i butom higieniczną czystość, komfort i odświeżenie.
 
Pojemność: 150 ml
Cena: 6,5 zł
 
Odświeżający dezodorant do stóp
Przed każdorazowym wyjściem z domu warto spryskać stopy odświeżającym dezodorantem marki No.36. Dzięki zawartości talku, szałwi lekarskiej oraz olejku miętowego nie dopuszcza on do powstawania problemów związanych z nadpotliwością stóp. odprężenia. Skóra naszych stóp pozostanie gładka, sucha i przyjemna w dotyku.
Produkt przebadany dermatologicznie
 
Pojemność: 150 ml
Cena: 6,50 zł


 
Chłodząco – antyperspiracyjny żel do stóp
Na większe wyjścia podczas karnawałowych szaleństw warto użyć chłodząco – antyperspiracyjnego żelu do stóp marki No.36. Uczucie ochłodzenia i orzeźwienia zapewniają zawarte w żelu: mentol i kamfora. Natomiast ekstrakt z szałwii lekarskiej długotrwale ochroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Zaletą tego kosmetyku jest również jego konsystencja - żel szybko wysycha nie dając uczucia tłustości.. Dzięki właściwościom antyseptycznym i przeciwgrzybicznym tego składnika nasze stopy pozostaną suche i świeże Regularne stosowanie produktu chroni również przed powstawaniem odparzeń.
Produkt przebadany dermatologicznie

Pojemność: 100 ml
Cena: ok. 6zł

Komentarze (2)

Edka (2015-02-22 22:46:38)
stopy
  mam problem ze stopami, od niedawna używam odświeżającego żelu do stóp floslek, no i dezodorantu oczywiście, jest znacznie lepiej
Edka (2015-02-22 22:45:31)
stopy
 mam problem ze stopami, od niedawna używam odświeżającego żelu do stóp, no i dezodorantu oczywiście, jest znacznie lepiej
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar