2015-01-16

Pielęgnacja ciała

Zamiast kwiatka dla Babci i Dziadka – kremy do rąk Kamill

Troska o najbliższych to nasz odruch bezwarunkowy. Kiedy brakuje słów, by wyrazić wdzięczność, warto sięgnąć po sympatyczny upominek. Marka Kamill jako prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka proponuje kremy do rąk, które pozwolą nam zadbać o dłonie tych, których kochamy najbardziej.


 
 


Najmilszym wspomnieniom z dzieciństwa często towarzyszy ciepło babcinych dłoni i poczucie bezpieczeństwa, jakie dawały spacery za rękę z dziadkiem. W trosce o właściwą pielęgnację warto sięgnąć po produkty specjalnie do niej przeznaczone: specjalistyczny krem do rąk Kamill Anti Age Q10 oraz krem do rąk dla mężczyzn Kamill MEN Handcreme.
 
Regenerujący krem do rąk z łagodzącym ekstraktem z rumianku i bisabololem Kamill Anti Age Q10 intensywnie nawilża skórę oraz poprawia jej elastyczność. Zawarty w formule kremu koenzym Q10 oraz witamina E chronią skórę rąk przed wolnymi rodnikami oraz skutecznie redukują zmarszczki. Dzięki zawartości lekkich filtrów SPF krem ten zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, rozjaśnia i redukuje przebarwienia. W ubiegłym roku produkt został aż dwukrotnie wyróżniony, zdobywając złoty medal plebiscytu „Najlepszy produkt 2014” oraz tytuł „Przebojowego produktu FMCG 2014”.
 
Bogaty w ekstrakt z rumianku i bawełnę krem Kamill MEN Handcreme o świeżym, męskim zapachu chroni oraz szybko i intensywnie odbudowuje zniszczoną skórę dłoni. Natychmiast się wchłania i zapewnia skórze przyjemne uczucie nawilżenia bez pozostawienia tłustej warstwy. Kosmetyk zaraz po zastosowaniu nadaje suchej skórze rąk gładkość i elastyczność, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie. Krem do rąk Kamill MEN można kupić m.in. w sklepach L.Eclerc i w punktach sprzedaży detalicznej.  Warto szukać także żeli pod prysznic z linii Kamill MEN.
 

Komentarze (1)

ujko (2015-01-18 23:06:27)
winter
 e ten krem winter care Flosleka do rąk?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar