2015-01-11

Pielęgnacja ciała

Skoncentrowane piękno dla naszych dłoni

Podrażniona i zniszczona? A może odwodniona i ekstremalnie sucha? Marka Cztery Pory Roku ma idealne rozwiązanie dla naszych dłoni! Już w styczniu wprowadzi na rynek dwa warianty nowego produktu – skoncentrowanego serum do rąk i paznokci. Kosmetyk, dzięki wysokiej koncentracji składników odżywczych, przyniesie naszym dłoniom ulgę już po pierwszym użyciu. Za jego wygodne stosowanie odpowiada innowacyjne opakowanie - specjalna tuba z pompką. 
 
Kuracja intensywnie regenerująca
Pierwsza nowość marki Cztery Pory Roku dedykowana jest osobom o skórze zniszczone i podrażnionej. Dzięki wysokiej koncentracji składników aktywnych serum zapewnia intensywną regenerację dłoni. Już po pierwszym użyciu natychmiast przynosi ulgę zniszczonej  i podrażnionej skórze. Serum intensywnie regeneruje i nawilża, likwiduje szorstkości skóry, wygładza skórki wokół paznokci oraz chroni ręce przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. To wszystko dzięki zawartości ekstraktu z białej herbaty, który regeneruje, odżywia i wygładza skórę dłoni oraz 5% masła shea odpowiadającego za likwidację szorstkości rąk. Dodatkowo masło zapewnia skuteczna ochronę przed wiatrem i mrozem. Uzupełnienie składu kosmetyku stanowi olej słonecznikowy zmiękczający i wygładzający ręce oraz wzmacniający barierę ochronną naskórka, a także silnie nawilżająca i łagodząca alantoina.
 
Kuracja silnie nawilżająca
Druga nowość marki niesie ukojenie dłoniom o skórze bardzo suchej i odwodnionej. Serum Cztery Pory Roku zapewnia długotrwałe nawilżenie nawet bardzo suchej skóry już po pierwszym użyciu. Zdaniem 100% badanych kobiet od razu po zastosowaniu kosmetyku ich skóra była bardziej miękka. Po godzinie od użycia serum panie zauważyły wzrost  poziomu wygładzenia skóry o 50%, a poziomu nawilżenia aż o 130%. Takie rezultaty to zasługa zastosowania w skaldzie preparatu ekstraktu z mandarynki i kwasów owocowych AHA, które działają nawilżająco, rozjaśniająco i wygładzająco na skórę i paznokcie. 5% gliceryny nadaje skórze miękkość i gładkość, chroni ją przed wysuszeniem, a D-panhtenol intensywnie i długotrwale nawilża oraz łagodzi podrażnienia.
 
Dzięki lekkiej konsystencji, w obydwu wariantach, kosmetyk bardzo szybko się wchłania, pozostawiając skórę jedwabiście gładką i miękką w dotyku.
 
Sugerowana cena detaliczna: 8,99 zł
Pojemność: 50 ml
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar