2015-01-05

ROZRYWKA

Dzień narodzin na CBS Reality

„Dzień narodzin” to pełna emocji kronika ukazująca przygody świeżo upieczonych rodziców i ich dzieci. Zobaczymy jak spędzają pierwszych sześć tygodni razem. Każdy półgodzinny odcinek dokładnie śledzi, co dzieje się u powiększającej się rodziny, przedstawia jej stan zdrowia i sytuację materialną oraz pokazuje związane z tym wydarzeniem emocje. Na program zapraszamy od 5 stycznia w dni powszednie o 15:00 i 15:30.

 
 
W każdym odcinku „Dnia narodzin” poznamy nową parę rodziców i będziemy jej towarzyszyć w trakcie pierwszych tygodni po porodzie. Na własne oczy zobaczymy drogę przyszłych rodziców  do szpitala, wielki wysiłek i stres związany z porodem, odwiedziny rodziny i przyjaciół oraz kontrole lekarskie noworodków. Wraz ze świeżo upieczonymi mamą i tatą doświadczymy też lęku o zdrowie dzieci. W odwiedzanych przez nas domach będziemy mogli także zaobserwować totalny chaos, stos brudnych naczyń i pieluch. Dowiemy się również, czym jest wielodniowy brak snu i wyczerpanie, ale przede wszystkim zobaczymy z bliska  wielkie, wszechogarniające szczęście, które towarzyszy przyjściu na świat dziecka. W poszczególnych odcinkach znajdziemy także sporo przydatnych informacji na temat opieki nad noworodkiem, takich jak poprawne trzymanie, pory karmienia czy zalecane szczepienia. 
 
W pierwszym sezonie poznamy przejętych nową rolą Leo i Paulę oraz ich pierwsze dziecko, córeczkę Lolę. Bohaterami tego sezonu będą także Rebbeca i Randy, którzy stresują się, mimo że spodziewają się już swojego trzeciego dziecka i są doświadczonymi rodzicami. Dla bohaterów programu narodziny potomka to najważniejszy moment w życiu, jednak  każdy przeżywa go inaczej. „Dzień narodzin” to obraz życia rodziców po porodzie, jakiego wcześniej nie widzieliście!
 
Na serial „Dzień narodzin” kanał CBS Reality zaprasza od 5 stycznia w dni powszednie o 15:00 i 15:30.


 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar