2015-01-02

Biżuteria

Kolekcja Zen - harmonia i równowaga w biżuterii

Harmonia, równowaga i minimalizm – to trzy cechy łączące filozofię Wschodu oraz najnowszą kolekcję Studia Y. Kolekcja Zen jest symbolem refleksji i medytacji. Odnajdziemy w niej niewypowiedzianą naturę otaczającej nas rzeczywistości. 

  
YES po raz kolejny zabiera nas w niezwykłą podróż. Tym razem to wędrówka po różnych ścieżkach duchowości, pełna spokoju i głębokich przemyśleń. Ta czerpiąca z tradycji Wschodu filozofia zainspirowała projektantkę YES, Kasię Bukowską, do stworzenia kolekcji, która stanie się symbolem naszych codziennych obserwacji, myśli i wspomnień. To kolekcja z charakterem, w której minimalizm nabrał nowego znaczenia.
 
Proste formy i kształty naszyjników, kolczyków, bransoletek i pierścionków podkreślają szlachetne detale kolekcji Zen. Wykonana z satynowanego srebra biżuteria swój subtelny blask zawdzięcza delikatnym diamentom. 
 
Kolekcja Zen jest dostępna w sprzedaży w wybranych Salonach YES oraz na YES.pl YES Zen bransoleta z diamentem 499 złYES Zen kolczyki z diamentami 299 złYES Zen naszyjnik z diamentem 649 złYES Zen pierścionek z diamentem 269 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar