Diky

2015-01-02

Oczy

Żelowa henna do brwi Delia Cosmetics

Przyciemnij brwi, podkreśl spojrzenie!
Nowoczesny wymiar bezpiecznej koloryzacji brwi 
z nową żelową henną od Delia Cosmetics

 

Gęste i wyraziste, ciemne brwi to najgorętszy trend, zarówno na wybiegach i pokazach, jak i na ulicach. Także gwiazdy pokochały taki look, a ich najsłynniejszą właścicielką w mocnym, wyrazistym wydaniu jest Cara Delevingne. Chcąc uzyskać ciemne, ale naturalnie wyglądające brwi warto sięgnąć po wyjątkową nowość od Delia Cosmetics – żelową hennę do brwi. Specjalny aplikator oraz żelowa konsystencja umożliwiają precyzyjne i proste nakładanie preparatu. Efekt koloryzacji jest naturalny i utrzymuje się nawet 3 do 4 tygodni, co pozwala zapomnieć o konieczności używania kredki do brwi. 
 
Żelowa henna do brwi Delia Cosmetics
Bezpieczna w stosowaniu formuła została przebadana dermatologicznie i jest zgodna z Rozporządzeniem UE. Efekt koloryzacji jest widoczny już po 5 minutach, a wysoka wydajność produktu pozwala na wykonanie nawet do 15 zabiegów.  Kosmetyk polecany dla kobiet o czarnych i ciemno brązowych włosach.
 
Korzyści:
Profesjonalna jakość żelu koloryzującego i nowoczesna formuła aktywatora pozwala na wygodną koloryzację brwi w domowym zaciszu i efekt jak z salonu. Nadaje brwiom wymarzony kształt i podkreśla oprawę oczu.

Aplikacja: 
Do produktu dołączona jest miseczka 
i wygodny aplikator ze szczoteczką, które ułatwiają precyzyjne rozmieszanie i nałożenie produktu. 
1.Przed zafarbowaniem zabezpieczyć skórę wokół brwi i rzęs przy użyciu tłustego kremu. 
2.W miseczce za pomocą szpatułki trzeba wymieszać ok. 1 cm żelu,  z 10-12 kroplami aktywatora z buteleczki. Mieszamy do uzyskania jednorodnej, żelowej konsystencji. 
3.Po wymieszaniu aplikatorem nakładamy kosmetyk na brwi. Preparat należy nałożyć bezpośrednio po przygotowaniu!
4.Po około 5 minutach zmywamy go z brwi wodą z mydłem, a następnie jeszcze raz przemywamy czystą wodą. Jeśli chcemy uzyskać ciemniejszy kolor, trzeba wydłużyć czas farbowania o kilka minut. Po zakończeniu zabiegu dobrze jest posmarować skórę kremem nawilżającym.
Próba uczuleniowa 
Przed przystąpieniem do zabiegu należy wykonać test uczuleniowy. W tym celu należy posmarować skórę za uchem lub na wewnętrznej powierzchni ręki (okolice łokcia) mieszaniną żelu z aktywatorem w stosunku 1:1, zostawić na 10 minut, a następnie zmyć. Jeżeli po upływie 24 godzin nie nastąpiło podrażnienie lub zaognienie skóry, preparat można stosować.
 
 
Cena: 11 PLN
Pojemność:  15 ml

Komentarze (1)

Hela (2015-01-27 11:40:11)
brwi
 używam henny, ale i tak jeszcze poprawiam przed wyjściem, bardzo fajny zestaw do podkreślenia ma bell ideal brow set, najpierw wosk potem cień, super  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar