2014-12-11

Torby

Wybieramy torbę dla młodej mamy

IIdealna torba dla młodej mamy? Najlepiej, by była praktyczna i estetyczna. Pojemna i poręczna jednocześnie. Z dużą ilością małych kieszonek. By pozwalała przygotować się na nieprzewidywalne, by sprawdzała się zawsze i wszędzie. Jakieś propozycje?
 

3 w 1 
Plecak? Torba na ramię? A może torba do wózka? Jakie rozwiązanie sprawdza się najlepiej? Tutaj zdania młodych rodziców są podzielone- wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji i upodobań, częstotliwości korzystania oraz warunków, w jakich najczęściej po torby sięgamy.  Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym np. w uniwersalnych torbach Babymule dostępnych na www.mavero.pl  młodzi rodzice nie muszą stawać przed tym dylematem i dostosowywać się do produktu. Dzięki temu, że torby Babymule mają aż trzy rozwiązania, to dają rodzicom aż trzy możliwości noszenia, w pełni dostosowując się do potrzeb mamy, taty i dziecka. A nie odwrotnie. Wygoda korzystania jest więc gwarantowana. 


Pomoc potrzebna od zaraz
Do torby sięgamy w sytuacjach kryzysowych: w poszukiwaniu jedzenia lub picia dla dziecka, gdy maluch potrzebuje swojej przytulanki, gdy musimy zmienić mu ubranie czy pieluchę. Ilość rzeczy, jakie trzeba mieć pod ręką, mając pod opieką malucha, może przyprawić o zawrót głowy. I to właśnie dlatego warto wybierać torby pojemne, takie, które wyróżniają się dużą ilością kieszonek i przegródek, takie które posiadają matę do przewijania, etui na brudne pieluchy i mokre chusteczki, osobną kieszeń na czyste ubrania czy izolacyjną, osobną kieszeń na butelkę z jedzeniem. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza te torby, które posiadają tzw. zewnętrzne kieszenie szybkiego dostępu. To właśnie dzięki nim mama może szybko reagować w sytuacjach awaryjnych.  
 
Więcej informacji o produkcie rodzice znajdą na www.mavero.pl  
 
Torba Babymule Original - cena: 449 pln 
 
Torba Babymule Woodland Print- cena: 449 pln
 

Komentarze (2)

NekropolisQueen (2014-12-12 23:11:55)
majplezier1987
Kochana pomyślałam dokładnie to samo :) torba ekstra i z całą pewnością bardzo przydatna, ale cena chyba nie na nasze realia niestety :(
majplezier1987 (2014-12-12 22:03:18)
:)
 Torba super :) ale cana... masakra... młoda mama i tak ma mnóstwo wydatków.... Więc znając życie 90% młodych mam nie będzie na nią stać :( 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar