2014-11-26

CIEKAWOSTKI

Dzień Koronacji na wielkim ekranie

Wielkie głosowanie fanów na Królową Baśni dobiegło końca. To sympatycy świata Ever After High™ zadecydowali, która bohaterka zdobyła ten zaszczytny tytuł. Specjalny pokaz odcinka „Dzień Koronacji” odbędzie się 6 grudnia w Multikinie Złote Tarasy, a w magiczny świat Ever After High™ wprowadzi gości Maria Niklińska, czyli polski głos Raven Queen™. 
 
 
Zgodnie z hasłem przewodnim Ever After High™, głoszącym, że każdy ma prawo samodzielnie decydować o swoim losie, to fanom marki pozostawiono decyzję, która bohaterka zostanie Królową Baśni. Dzięki głosowaniu na stronie www.everafterhigh.pl miłośnicy marki mieli okazję współtworzyć ich ulubiony bajkowy świat. Głosując na swoje faworytki, to właśnie oni zadecydowali, która z czterech magicznych uczennic baśnioceum została Królową Baśni. 
O tytuł ten ubiegały się cztery wyjątkowe bohaterki: Apple White™, Blondie Lockes™, C.A. Cupid™ oraz Raven Queen™. Córka Śnieżki, Apple, oraz córka Złotowłosej, Blondie, wystąpiły jako przedstawicielki grupy Royalsów, czyli baśniowych uczniów akceptujących swoje królewskie dziedzictwo. Natomiast grupę Rebelsów, czyli bohaterów, którzy chcą sami zdecydować o swoim przeznaczeniu, reprezentowały Raven i Cupid.  To właśnie od decyzji fanów zależało zakończenie specjalnego odcinka Ever After High™. 
 
Gwiazdy na niezwykłym pokazie Ever After High™
Mikołajki to świetna okazja, by przenieść się w świat baśni. Właśnie wtedy odbędzie się specjalny pokaz odcinka „Dzień Koronacji”, który zostanie wyświetlony w sobotę 6 grudnia w Mulitkinie Złote Tarasy.  Ever After High™ przygotował z tej okazji wiele atrakcji. Gościem specjalnym będzie Maria Niklińska, aktorka i piosenkarka, która jest polskim głosem jednej z głównych bohaterek opowieści – Raven Queen™, dobrej córki Złej Królowej z bajki o Królewnie Śnieżce. Ever After High™ to także celebracja magicznego i wyjątkowego stylu, dlatego nie może obyć się bez pokazu baśniowej mody rodem z baśnioceum! Zobaczymy zarówno subtelne stylizacje Royalsów, jak i oryginalne, nieco zadziorne kreacje Rebelsów. Jednak to nie wszystko! Ever After High™ pokochały też znane gwiazdy. Na premierze pojawią się takie miłośniczki magicznego świata Ever After High™, jak piosenkarka Natalia Szroeder oraz aktorki najmłodszego pokolenia: Julia Wróblewska oraz Gabrysia Raczyńska.
 
A to dopiero początek magicznej opowieści…
 Ever After High Maria Niklińska
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar