2014-10-22

Moda Męska

Męska kolekcja BEST OF BRITISH już w Polsce

Best of British to ekskluzywna kolekcja, inspirowana brytyjską modą męską z lat 50-tych i 70-tych XX wieku, wzorowana na projektach pochodzących z bogatego archiwum Marks & Spencer. Best of British z typowo brytyjską elegancją i lekkością, przenosi na współczesny grunt beztroskę i radość życia, którymi emanowały męskie stroje z tamtego okresu.


 
Każdy element tej kolekcji został wykonany z luksusowych, najwyższej jakości materiałów oraz wykończony ręcznie, z pieczołowitością i kunsztem, typowymi dla brytyjskiego krawiectwa. Ciepłe odcienie czekoladowego brązu, karmelu i szarości złożyły się na luksusową i nowoczesną paletę barw, spinającą kolekcję w harmonijną całość.

W kolekcji znajdziemy między innymi piękne wełniane i zamszowe marynarki, świetnie skrojone, ręcznie szyte płaszcze a także stroje wieczorowe – w tym aksamitne, jedno- i dwurzędowe, smokingowe garnitury w odcieniach czekoladowego brązu oraz czerni. Luksusowy charakter Best of British oddają także akcesoria -  jedwabne muszki, szale w graficzne wzory i krawaty, w charakterystyczną, lubianą przez Księcia Walii kratę. Również  i swetry – proste w formie, a zarazem wyrafinowane, z szalowym kołnierzem albo ozdobnym warkoczowym splotem są niezwykle luksusowe -  wykonane z najdelikatniejszej kaszmirowej przędzy.

Best of British to kwintesencja codziennej, męskiej elegancji w najlepszym, brytyjskim wydaniu.

 

Komentarze (1)

MAJAR:) (2014-11-06 14:40:03)
klasyka i styl:)
Elegancja - styl - klasyka - :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar