2008-04-02

Moda ślubna

Suknia ślubna dla kobiet w ciąży?

Jeszcze nie tak dawno wszyscy, a przede wszystkim panna młoda i jej krawcowa, robiłyby wszystko, by ukryć krągłości i brzuszek, który pojawił się za szybko, ale ponieważ całe społeczeństwo idzie mocno do przodu, to krawiectwo również musi nadążać za zmianami w społeczeństwie. A ponieważ teraz o wiele więcej dzieje się po za i przed małżeństwem, to było to tylko kwestią czasu zanim ktoś wypełni tę lukę w na rynku.

"Expectant Bride" (Oczekująca Panna Młoda) to nowe usługi, które oferują konsultacje i porady dla kobiet, które pragną zawrzeć związek małżeński zanim nastąpi rozwiązanie. Projektanci uczestniczący w tym projekcie są specjalnie przeszkoleni, by móc oszacować jak duży będzie brzuch panny młodej w tym wielkim dniu i zaprojektować idealną dla niej sukienkę. Suknie są zaprojektowane tak, by ich przód był dłuższy, by się nie podnosiły w miarę, gdy brzuszek rośnie, a z tyłu są delikatnie "spięte" by nadać jak najpochlebniejszego wyglądu przyszłej żonie i matce. Ramiączka są regulowane, by w ostatniej chwili można je zmienić, jeżeli wszelkie przewidywania i prognozy spełzną na niczym, a organizm znowu nas zaskoczy.

Ten wyjątkowy sklep znajduje się w Zachodnim Londynie. Został założony przez 31-letnią Tracey Wilkinson, która sama doświadczyła wiele trudności w znalezieniu sukni ślubnej będąc w ciąży. Jak dotąd pomogła już 150 mamusiom, które wybierały się do ślubu. W większości były to kobiety sukcesu w wieku od 20 do 30 lat, a niektóre przyjeżdżały do niej z tak daleka jak Walia, czy Szkocja. Niektóre z tych kobiet ustaliły datę ślubu, po tym jak zaszły w ciążę, a inne zdecydowały się na szybki ślub zaraz po tym jak wykryły, że spodziewają się dziecka. Suknie są tworzone przez 4 projektantów, a ich cena waha się od £175 do £1.200.


Komentarze (3)

ewela (2012-02-21 13:44:14)
..
hańba pisze się przez samo ,,h'' hańbą jest napisać taki komentarz z błędem ortograficznym....
begi (2011-05-07 07:29:25)
debilstwo
 to nie powno być wsawione to chańba
matitta (2009-08-17 13:04:48)
slub
sliczne jst ta ostatnia suknia o takiej marze:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar