2014-10-13

Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja dłoni na 133 procent

Od października rusza nowa promocja marki Kamill. Ofertą specjalną zostają objęte dwa kremy specjalistyczne do rąk: Kamill Express i Kamill Anti Age Q10. Obydwa produkty, dostępne będą w opakowaniach większych o 33%.
 
Promocja trwać będzie we wszystkich sklepach aż do wyczerpania zapasów. Objęte nią kremy świetnie sprawdzają się w pielęgnacji i nawilżaniu delikatnej skóry dłoni, która jesienią i zimą narażona jest na dzialanie zmiennych temperatur – zimne powietrze na zewnątrz i suche powietrze w pomieszczeniach w czasie sezonu grzewczego.

Doceniany przez blogerki krem Kamill Express błyskawicznie się wchłania, a dzięki pielęgnacyjnej formule - zawierającej wyciąg z moreli i bawełny - czyni skórę jedwabiście miekką i odporną na szkodliwy wpływ środowiska zewnętrznego.

Regenerujący krem do rąk Kamill Anti Age Q10
intensywnie nawilża skórę i poprawia jej elastyczność. Już po kilkukrotnym użyciu przywraca dłoniom optymalne nawilżenie i przynosi zauważalne uczucie gładkości i ukojenia skóry. Wszystko dzięki charakterystycznej dla kosmetyków Kamill formule zawierającej łagodzący ekstrakt z rumianku i bisabolol.
 


 


Sugerowane ceny produktów:
Specjalistyczny krem do rąk Kamill Express (75ml+25ml gratis) – 7,49 PLN
Specjalistyczny krem do rąk Kamill Anti Age Q10 (75ml+25ml gratis) 7,49 PLN

Komentarze (1)

celinka (2014-10-20 17:26:38)
flos
 e te kremy do rąk flosleka? bo też dają rade ;)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar