Diky

2014-07-29

RECENZJE REDAKCJI

Kredka do oczu w sztyfcie Golden Rose

Kredka do oczu w sztyfcie Golden Rose - recenzja.Konkurs z kosmetykami Golden Rose trwa w najlepsze, pora więc na recenzję kolejnego produktu tej firmy, który testowałam, a jest nim KREDKA DO OCZU W SZTYFCIE.

Na początku, gdy kosmetyk wpadł mi w ręce, byłam lekko zdziwiona jego wyglądem. Produkt bowiem na pierwszy rzut oka, nie wygląda jak typowa kredka do oczu. Opakowaniem przypomina kształt typowej pomadki. Pojemność kredki wynosi 3,4 g.

Kredka jest w kolorze głębokiej czerni. Przed aplikacją kosmetyk należy wysunąć tak jak w przypadku szminki. Końcówka kredki nie jest bardzo cieniutka. Z kosmetykiem trzeba się delikatnie obchodzić, bowiem jego konsystencja jest delikatna i łatwo można kredkę złamać w połowie.

Produkt jest w miarę wydajny. Kredka jest łatwo zmywalna. Makijaż wykonany tym kosmetykiem, pozwala na uzyskanie delikatnego podkreślenia oczu. Przy takiej końcówce jaką posiada omawiany produkt, spokojnie po aplikacji można rozetrzeć go cieniutkim pędzelkiem. Ja tak właśnie zrobiłam i efekt na oczach był zdumiewający.

 


 
Chcesz wykonać perfekcyjny "smoky eyes"? Koniecznie wypróbuj kredkę w sztyfcie Golden Rose.


Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar