2014-07-22

Zakończone

Konkurs: Od stóp do głów - Zadbaj o siebie z nowymi kosmetykami L biotica!

Firma L'biotica wprowadziła na rynek kosmetyczny nowości, które idealnie zadbają o kondycję Twojej skóry. Perłowa maska hydrożelowa na tkaninie L'biotica oraz Active SERUM Regeneracja z komórkami macierzystymi sprawią, że znowu poczujesz się piękna i zadbana, a Twoja skóra twarzy zostanie odżywiona nawet w najgłębszych warstwach. Najnowsza maska regenerująca do stóp L'biotica zadba o Twoje stopy, by były gładkie i wypielęgnowane przez całe lato. Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są cenne nagrody!
 


 


Co należy zrobić?

W komentarzach pod konkursem odpowiedz na pytanie:

 
Która z nowości kosmetycznych L'biotica byłaby najlepsza dla Ciebie i dlaczego? Nagrodzimy najciekawsze uzasadnienie.


Co można wygrać?

Do wygrania zestaw kosmetyków:
 
- maska regenerująca do stóp
- maska perłowa na tkaninie
- Active Serum do twarzy z komórkami macierzystymi pochodzenia roślinnegoKonkurs trwa od 22 lipca 2014 do 05 sierpnia 2014.
Perłowa maska hydrożelowa na tkaninie L'biotica – luksus domowego SPA!
Ekstrakt z pereł, kolagen i kwas hialuronowy – wszystko to znajdziemy w nowej masce na tkaninie L'biotica. Substancje aktywne wnikają głęboko w skórę twarzy i sprawiają, że wyglądasz młodziej i promienniej! Warto zafundować sobie taki zabieg zwłaszcza zimą, gdy nasza skóra wyjątkowo potrzebuje nawilżenia.

Luksusowa hydrożelowa MASKA PERŁOWA na tkaninie to profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu. Jak działa?

wzmacnia strukturę skóry, zmniejsza zmarszczki i poprawia napięcie
intensywnie nawilża i reguluje gospodarkę wodną
rozjaśnia, eliminuje przebarwienia i przywraca skórze jednolity koloryt

Zawarty w masce ekstrakt z pereł skutecznie zapobiega procesom starzenia, przyśpiesza odnowę komórek skóry i dodaje cerze wyjątkowego blasku. Podwyższona zawartość kolagenu bezpośrednio wpływa na zwiększenie elastyczności skóry, poprawia jędrność i pigmentację, a także spowalnia procesy powstawania zmarszczek. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i odżywia skórę, alantoina działa łagodząco oraz silnie regenerująco. Efekt widoczny jest już po pierwszym użyciu – skóra po zabiegu jest rozjaśniona, przyjemnie miękka i wygładzona.

Substancje aktywne zawarte w MASCE PERŁOWEJ L’BIOTICA  są doskonale wchłaniane. Maska hydrożelowa spełnia rolę filtra, który w połączeniu z ciepłotą ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i pomaga wnikać im w głębokie warstwy skóry.

L'biotica, hydrożelowa maska perłowa na tkaninie, cena ok. 17 zł/ 25 g

Active SERUM REGENERACJA StemCells Komórki Macierzyste
to serum z ekstraktem komórek macierzystych pochodzenia roślinnego o działaniu silnie regenerującym i odbudowującym skórę.

Badania w dziedzinie genetyki dowiodły, że komórki roślinne mają substancje o podobnych właściwościach do tych, które biorą udział w procesach metabolicznych zachodzących w komórkach macierzystych skóry. Ich działanie polega między innymi na opóźnieniu procesów starzenia się skóry.

Active SERUM REGENERACJA działa w najgłębszych warstwach powierzchni skóry, poprawiając jej gęstość poprzez zwiększenie produkcji kolagenu. Może być stosowane od 18 roku życia.

Regenerująca MASKA DO STÓP na bazie naturalnych składników – masła shea, jabłka oraz mięty wygładza i silnie regeneruje suchą, spękaną i zrogowaciałą skórę stóp, znacząco poprawiając jej wygląd i kondycję. Skutecznie nawilża i odżywia nawet bardzo przesuszone i zniszczone stopy.
Dzięki nowoczesnej technologii, substancje aktywne zawarte w masce są doskonale wchłaniane i wnikają nawet w głębokie warstwy skóry. Efekt zobaczysz już po pierwszym użyciu – skóra stóp jest widocznie zregenerowana, nawilżona i gładka. Dla utrzymania efektu zadbanych i gładkich stóp, zabieg powtarzaj 1-2 razy w tygodniu.
REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs: "Od stóp do głów" - Zadbaj o siebie z nowymi kosmetykami L'biotica!” (zwany dalej „Konkursem”).
 

1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.

1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia  22 lipca 2014 do 05 sierpnia 201 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć lub zakończyć (odwołać) konkurs bez podania powodu.

1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

 
W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.

2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest odpowiedź na pytanie:

Która z nowości kosmetycznych L'biotica byłaby najlepsza dla Ciebie i dlaczego? Nagrodzimy najciekawsze uzasadnienie.

Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

4.1. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które zamieszczą najciekawsze odpowiedzi.

4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.
 

Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.

 

4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

 

§ 6 Reklamacje


6.1.Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.
 

Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.
 

6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.


§ 7 Postanowienia Końcowe

7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

 

7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.

7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 22 lipca 2014.

Komentarze (51)

Eltro (2014-07-25 08:26:44)
konkurs
Active Serum Regeneracja Stem Cells Komórki Macierzyste L'Biotica na mej twarzy - o tym me serce i cera marzy. Moja skóra wymaga nawilżenia, zregenerowania i zmarszczek spłycenia. Zawarte w serum cenne składniki neutralizują wolne rodniki, pory skórne redukują, kolagen i elastynę odbudowują i opóźniają procesy starzenia. Takie serum na pewno spełni me marzenia :)
Beti (2014-07-25 03:14:24)
W dni skąpane rosą
 Zdecydowanie, jednogłośnie, niezaprzeczalnie byłaby to maska to stóp. Czemu, spytacie? Abym bez cienia zawahania mogła chodzić boso w dni skąpane rosą. Nie musieć zakładać obcasków na plaży z obawy przed czyhającymi w każdym ziarnie podrażnieniami. Dotrzymać kroku panu, który przemierza świat bez butów. Uwolnić stopy, obiecując nadchodzące nawilżenie.
xCarolinex (2014-07-24 14:59:19)
atrakcyjne stopy na lato
Najlepsza by była dla mnie Regenerująca Maska do stóp. Jest lato, a gdy jest ciepło stopy same przeskakują z ciepłych butów i skarpet do odkrytych sandałków i klapek. Jednak aby takie obuwie prezentowało się atrakcyjnie na stopie, musi być ona gładka, nawilżona i zregenerowana. I właśnie dlatego, aby moje stopy prezentowały się ładnie w letnim obuwiu  teraz najbardziej przydałaby mi się Regenerująca Maska do stóp.
marzena (2014-07-24 14:08:20)
konkurs
 Bardzo  dbam o stopy ale mimo to  to nie jest to co bym chciala zeby bylo  ,idealnym dla mnie rozwiazaniem bylaby regenerujaca maska do stop ,moje stopy sa bardzo suche     obolale  sa popekane mimo roznych zabiegow i kosmetykow   maska regenerujaca bylaby  wspanialym ukojenie i odnowa dla moich zniszczonych stop  , moje stopy bylyby  odnowione i zrelaksowane
Laki (2014-07-24 12:41:59)
Perłowa maska hydrożelowa na tkaninie L'biotica
 Perłowa maska hydrożelowa na tkaninie- to idealne rozwiązanie dla mojej skóry, która poprzez zawrotne tempo życia, mnóstwo codziennych obowiązków potrzebuje odrobiny luksusu i odprężenia. Żyję szybko, intensywnie- praca, dom, kursy, szkolenia. Nie mam czasu na wyjście do day spa, potrzebuję więc odprężenia w domowym zaciszu z profesjonalnym kosmetykiem. Mimo zmęczenia pragnę ciągle wyglądać świeżo i kwitnąco, jak każda kobieta :)
karulyna (2014-07-24 11:43:46)
fraszka o maseczce
Maskę perłową dostać bym chciała bo wierzę,żepiękną cerę po niej bym miała może w końcu cud się pojawi i moją twarz hydrożel naprawi
łatka_pyskatka (2014-07-24 00:16:00)
Sen stopy letniej
 To był proroczy sen, wakacyjny wyjazd moich marzeń. Wędrówki górskie od zawze byly mim marzeniem. Razem z ukochanym postanowiliśmy wybrać się na szlak. Postój przy Morskim Oku skłanial nas do pocałunków. Chwila była namiętna, eteryczna wyzwalajacą dzikie emocje. Zaczeliśmy się rozbierać az do bikini. I... nagle czar prysł. Moje stopy bez butów wygladały jak istna tragedia. Zrogowacenia, odciski, opuchlizna jak by tego było malo na moich paznokciach ani śladu modnych pastelowych barw moich ulubionych lakierów do paznokci.  Zlana potem przebudziłam się krzycząc jak wariatka. Zapaliłam światło i spojrzałam na moje stopy. Co prawda na paznokciach lśnił świerzo nalożony lakier, jednak suche twarde popękane pięty przypominały zywy horror. idace upały nie ułatwiaja sprawy pomyślałam. potrzebuję czegoś na prawdę skutecznego i naturalne bo zawsze skłaniam sie ku naturalnemu pięknu.  Maska regenerująca do stóp idealnie uzupełniłaby moja kosmetyczke. Skuteczny produkt do stóp sprawi ze latem bedę czuła się piekna i pewna siebie. A spacery na plaży napełnia mnie szczęściem a nie zażenowaniem. i mam nadzieje ze podbne koszmary nie ziszcą się w moim zyciu dzięki nowości L'biotica. 
beti (2014-07-23 19:13:18)
piękne nogi
 dla mnie maska regenerująca była by świetna ,latem mam problem ,dbam o moje stopty,ale efekt jest mizerny,używałam już różnych kremów,chciałabym naprawdę aby ktoś polecił mi świetny krem do stóp,dotego jeszcze aby był na zatamowanie nadpotliwości   
cherry1977 (2014-07-23 19:10:02)
Konkurs: Od stóp do głów - Zadbaj o siebie z nowymi kosmetykami L biotica!
 Najlepsza byłaby dla mnie PERŁOWA MASKA HYDROŻELOWA NA TKANINIE, ponieważ nie byłam w tym roku nigdzie podczas urlopu, więc dzięki temu kosmetykowi mogłabym w domu poczuć się jak na wakacjach, jak w luksusowym SPA. Moja skóra przypomniałaby sobie co to młodośc i piękno, chociaż podobno kobieta jest jak wino...Ten eliksir młodości uczyniłby moją skórę promienną jak słońce. Do tego zawiera ekstrakt z pereł, a kobiece serducho zaczyna bić szybciej na samą myśl o perłach... To jedyny zastrzyk, którego bym się nie bała, bo to zastrzyk piękna i młodości. Po prostu stawiam na urodę.
Joanna (2014-07-23 18:25:18)
konkurs
Najlepszym kosmetykiem byłaby dla mnie maska do stóp, chociaż i pozostałymi kosmetykami nie pogardziłabym, takie mam problemy z moją skórą. Ale jednak jest lato, odsłaniamy stopy i chcemy pięknie wyglądać w leciutkim obuwiu. A tu co? Zniszczona, popękana i nieestetyczna skóra stóp. Oczywiście staram się bardzo dbać o moje stópki, stosować tarki, pilingi i różne kremy, ale niestety na niewiele się to zdaje. Stopy są ładne na krótko, a potem znowu to samo. Niestety suchą i mającą tendencję do rogowacenia skórę odziedziczyłam po rodzicach i nie wiem, czy można z tym coś zrobić. Może ten preparat jednak pomógłby? Tak bardzo chcę dobrze czuć się patrząc na moje stopy!
Strona komentarzy 4 z 6
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar