2014-07-22

Zakończone

Konkurs: Od stóp do głów - Zadbaj o siebie z nowymi kosmetykami L biotica!

Firma L'biotica wprowadziła na rynek kosmetyczny nowości, które idealnie zadbają o kondycję Twojej skóry. Perłowa maska hydrożelowa na tkaninie L'biotica oraz Active SERUM Regeneracja z komórkami macierzystymi sprawią, że znowu poczujesz się piękna i zadbana, a Twoja skóra twarzy zostanie odżywiona nawet w najgłębszych warstwach. Najnowsza maska regenerująca do stóp L'biotica zadba o Twoje stopy, by były gładkie i wypielęgnowane przez całe lato. Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są cenne nagrody!
 


 


Co należy zrobić?

W komentarzach pod konkursem odpowiedz na pytanie:

 
Która z nowości kosmetycznych L'biotica byłaby najlepsza dla Ciebie i dlaczego? Nagrodzimy najciekawsze uzasadnienie.


Co można wygrać?

Do wygrania zestaw kosmetyków:
 
- maska regenerująca do stóp
- maska perłowa na tkaninie
- Active Serum do twarzy z komórkami macierzystymi pochodzenia roślinnegoKonkurs trwa od 22 lipca 2014 do 05 sierpnia 2014.
Perłowa maska hydrożelowa na tkaninie L'biotica – luksus domowego SPA!
Ekstrakt z pereł, kolagen i kwas hialuronowy – wszystko to znajdziemy w nowej masce na tkaninie L'biotica. Substancje aktywne wnikają głęboko w skórę twarzy i sprawiają, że wyglądasz młodziej i promienniej! Warto zafundować sobie taki zabieg zwłaszcza zimą, gdy nasza skóra wyjątkowo potrzebuje nawilżenia.

Luksusowa hydrożelowa MASKA PERŁOWA na tkaninie to profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu. Jak działa?

wzmacnia strukturę skóry, zmniejsza zmarszczki i poprawia napięcie
intensywnie nawilża i reguluje gospodarkę wodną
rozjaśnia, eliminuje przebarwienia i przywraca skórze jednolity koloryt

Zawarty w masce ekstrakt z pereł skutecznie zapobiega procesom starzenia, przyśpiesza odnowę komórek skóry i dodaje cerze wyjątkowego blasku. Podwyższona zawartość kolagenu bezpośrednio wpływa na zwiększenie elastyczności skóry, poprawia jędrność i pigmentację, a także spowalnia procesy powstawania zmarszczek. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i odżywia skórę, alantoina działa łagodząco oraz silnie regenerująco. Efekt widoczny jest już po pierwszym użyciu – skóra po zabiegu jest rozjaśniona, przyjemnie miękka i wygładzona.

Substancje aktywne zawarte w MASCE PERŁOWEJ L’BIOTICA  są doskonale wchłaniane. Maska hydrożelowa spełnia rolę filtra, który w połączeniu z ciepłotą ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i pomaga wnikać im w głębokie warstwy skóry.

L'biotica, hydrożelowa maska perłowa na tkaninie, cena ok. 17 zł/ 25 g

Active SERUM REGENERACJA StemCells Komórki Macierzyste
to serum z ekstraktem komórek macierzystych pochodzenia roślinnego o działaniu silnie regenerującym i odbudowującym skórę.

Badania w dziedzinie genetyki dowiodły, że komórki roślinne mają substancje o podobnych właściwościach do tych, które biorą udział w procesach metabolicznych zachodzących w komórkach macierzystych skóry. Ich działanie polega między innymi na opóźnieniu procesów starzenia się skóry.

Active SERUM REGENERACJA działa w najgłębszych warstwach powierzchni skóry, poprawiając jej gęstość poprzez zwiększenie produkcji kolagenu. Może być stosowane od 18 roku życia.

Regenerująca MASKA DO STÓP na bazie naturalnych składników – masła shea, jabłka oraz mięty wygładza i silnie regeneruje suchą, spękaną i zrogowaciałą skórę stóp, znacząco poprawiając jej wygląd i kondycję. Skutecznie nawilża i odżywia nawet bardzo przesuszone i zniszczone stopy.
Dzięki nowoczesnej technologii, substancje aktywne zawarte w masce są doskonale wchłaniane i wnikają nawet w głębokie warstwy skóry. Efekt zobaczysz już po pierwszym użyciu – skóra stóp jest widocznie zregenerowana, nawilżona i gładka. Dla utrzymania efektu zadbanych i gładkich stóp, zabieg powtarzaj 1-2 razy w tygodniu.
REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs: "Od stóp do głów" - Zadbaj o siebie z nowymi kosmetykami L'biotica!” (zwany dalej „Konkursem”).
 

1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.

1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia  22 lipca 2014 do 05 sierpnia 201 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć lub zakończyć (odwołać) konkurs bez podania powodu.

1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

 
W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.

2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest odpowiedź na pytanie:

Która z nowości kosmetycznych L'biotica byłaby najlepsza dla Ciebie i dlaczego? Nagrodzimy najciekawsze uzasadnienie.

Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

4.1. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które zamieszczą najciekawsze odpowiedzi.

4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.
 

Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.

 

4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

 

§ 6 Reklamacje


6.1.Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.
 

Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.
 

6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.


§ 7 Postanowienia Końcowe

7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

 

7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.

7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 22 lipca 2014.

Komentarze (51)

karmen (2014-08-03 12:21:24)
konkurs
Dla mnie zdecydowanie byłaby  oczyszczająca maska błotna do cery tłustej z firmy L'biotica, ponieważ mam cerę tłustą, świecącą,  z problemami skórnymi. A, maska by zapewniła moje oczekiwania, co moich niedoskonałości. Jestem osobą otwartą  stworzoną do wypróbowania, bardzo lubię eksperymentować, jednak jeżeli jakiś kosmetyk przypadnie mi do gustu zostaje jego wierną fanką.
karmen (2014-08-03 12:20:49)
konkurs
Dla mnie zdecydowanie byłaby  oczyszczająca maska błotna do cery tłustej z firmy L'biotica, ponieważ mam cerę tłustą, świecącą,  z problemami skórnymi. A, maska by zapewniła moje oczekiwania, co moich niedoskonałości. Jestem osobą otwartą  stworzoną do wypróbowania, bardzo lubię eksperymentować, jednak jeżeli jakiś kosmetyk przypadnie mi do gustu zostaje jego wierną fanką.
Jus Tyna (2014-07-29 10:07:51)
maska
 Regenerujaca maska do stóp dlatego ze chcialabym bardziej zadbac o moje stopy tego lata.
magi18 (2014-07-29 09:36:19)
konkurs
 Perłowa maska hydrożelowa na tkaninie L'biotica, ponieważ ta maseczka do twarzy mogłaby w odowiedni sposób nawilżyć moją skórę.
Patiszonek (2014-07-28 23:47:48)
maska do stóp
Najlepsza byłaby zdecydowanie Regenerująca MASKA DO STÓP. Lato, mimo, że to czas przyjemny i ciepły, to ciężki okres dla naszych stóp. Sandałki, choć pięknie eksponuja nasze stopy, jednocześnie bardziej narażaja je na wysuszenie, odciski i wszelkiego rodzaju otarcia. Wiele osób ciało nawilża balsamem, buzię kremem, a o stopach... nie pamięta. Myślę, że o stopy należy dbać równie intensywnie, jak o resztę ciała. Warto poświęcić pięć minut dla stóp, a sobie dać chwilę relaksu. Myślę, że taka maska do stóp byłaby tego idealnym pretekstem ;)
elwira 72 (2014-07-28 14:47:40)
Domowe SPA
 Dla mnie najlepsza byłaby Perłowa maska hydrożelowa na tkaninie L’biotica. Jestem pod wrażeniem jej składu i efektów, które można dostrzec już po pierwszym użyciu. W ciągu dnia jestem bardzo zapracowana i mam niewiele czasu dla siebie. Z chęcią poczułabym się jak w Spa, tym bardziej, że maska perłowa na tkaninie to profesjonalny zabieg, który każda z nas może sama wykonać w domu. Już wyobrażam sobie jak nakładam maskę na twarz. Spokojnie układam się na leżaku, na balkonie. Piję pysznego drinka. Słucham ulubionej muzyki. Nie myślę o codziennych kłopotach czy zmartwieniach. Relaksuję się. Odprężam. A perłowa maska, po prostu działa. Nawilża, rozjaśnia, odmładza moją skórę. To czas tylko dla mnie…
bozena62 (2014-07-27 14:32:08)
maska regenerująca do stóp
Dla mnie zdecydowanie najlepsza by była maska regenerująca do stóp. Moje stopy noszą mnie już dośc długo i to po przeróżnych ścieżkach idrogach, często wyboistych.Odbiło to sie na ich wyglądzie i kondycji, są szorskie, pięty popękane i taka maska by pomogła im wrócić do formy by móc się pokazać w sandałkach :)
Anna (2014-07-27 13:16:40)
Serum
Serum do twarzy - reszta ciala jak liceum, tylko twarz jak muzeum. Trzeba temu jakos zaradzic ;-)
Kinga (2014-07-26 17:52:29)
konkurs
Dla mnie idealne byłoby Active Serum do twarzy z komórkami macierzystymi pochodzenia roślinnego ponieważ moja skóra potrzebuje takiego fantastycznego zastrzyku roślinnej energii. A jak wiemy komórki macierzyste mają ogromne możliwości jeśli chodzi o dojrzewanie i proliferację więc jestem pewna, że serum z nimi ma ogromny potencjał i doda mojej skórze blasku!
AliciaS (2014-07-26 13:14:00)
Maska regenerująca do stóp
Maska regenrująca do stóp - trudno powiedzieć dlaczego ale po ciąży moje włosy pozostawiają wiele do życzenia. Być może to fakt, że musiały dźwigać na sobie ciężar w postaci kilkukilogramowego brzucha, a może to, że z powodu zatrzymywania wody w organizmie wszystkie buty stały się za małe i poobcierały moje delikatne stopy. Tak czy siak, więcej teraz na nich zrogowaceń i modzeli niż kiedykolwiek - stosowałam kremy, jakieś masażery ale na razie nic nie działa. może wy mi pomożecie?
Strona komentarzy 3 z 6
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar