2014-06-30

Usta

Nadaj doskonały kształt swoim ustom

„Kiedy na rynku pojawiły się kredki do oczu Always Sharp Eye Liners byłam zachwycona, bo nie musiałam już przerywać malowania, żeby je ostrzyć a teraz pojawiły się takie kredki do ust!”  - Lori Taylor Davis, Globalny Główny Artysta Makijażu Profesjonalnego Smashbox.
 
 
 

 „Obserwując przez lata celebrytów, którym robiłem zdjęcia, zauważyłem, że piękne usta mogą zadecydować o udanym zdjęciu. Ta kredka do pierwszy krok do zapewnienia idealnego wyglądu ust."  – Davis Factor, założyciel Smashbox i fotograf celebrytów
 
IDEA: Przełomowa kredka do ust, która sama się ostrzy za każdym razem, gdy odkręcasz nasadkę.
 

CO TO JEST: Marilyn, Audrey, Angelina − ikony, które dowodzą jednego z naszych głównych przekonań, że usta mogą stać się legendą. Zainspirowani ich doskonałymi ustami opracowaliśmy najłatwiejszy sposób, który sprawi, że twoje usta zyskają legendarny kształt dzięki nowej KREDCE DO UST ALWAYS SHARP LIP LINER.
 
Dlaczego jest to najprostsze rozwiązanie pozwalające uzyskać najładniejsze usta? To tak łatwe jak liczenie do trzech:
 
1 )SAMOOSTRZENIE SIĘ: Tak jak nasze wielokrotnie nagradzane eyelinery Always Sharp Eye Liner nasze kredki do ust mają wbudowane w czubek nasadki małe temperówki, więc ostrzą się same przy każdym odkręcaniu nasadki. 
 
2) KSZTAŁTOWANIE: Kształt ma znaczenie! Modelowanie kształtu jest proste, jeśli masz precyzyjną końcówkę, która zawsze gładko się przesuwa, gdy chcesz podkreślić łuk Kupidyna i uzyskać efekt pełni, albo zaznaczyć wewnętrzne krawędzie w celu zmniejszenia ust.
 
3) RZEŹBIENIE DOPASOWANE KOLORYSTYCZNIE: Dzięki 16 odcieniom idealnie dopasowanym do naszych szminek Be Legendarny, możesz upiększyć usta bez ryzyka uzyskania groteskowego efektu. Ponadto kreska nie rozmazuje się i nie spływa, dzięki długotrwałej, wodoodpornej formule.
 
Żadna inna kredka do ust nie oferuje takiego połączenia funkcji ostrzenia, kształtowania i rzeźbienia, dzięki którym każdy może łatwo nadać ustom tak niezapomniany wygląd jak Marilyn.
 
 
Odcienie: Nude Fair, Nude Light, Nude Medium, Nude Dark, Frenchie, Rosebud, Melon, Ruby, Crimson, Figgy, Violet, Fuchsia, Sienna, Peony, Sherbet, Shocking Pink
CENA: 85ZŁ
 
GDZIE KUPIĆ: WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH SEPHORA


PRODUKT DOSTĘPNY OD: 15 sierpnia 2014


Komentarze (1)

Ania (2015-01-27 12:07:28)
konturówka
 Bardzo fajne konturówki ma bell, dobrze się rozprowadza i trwała
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar