2014-06-19

RECENZJE REDAKCJI

Płyn do układania włosów z prowitaminą B5-mini Venita

 Płyn do układania włosów z prowitaminą B5-mini lakier do włosów?Dlaczego ten płyn skojarzył mi się z znienawidzonym przeze mnie lakierem do włosów?
Może najpierw wspomnę dlaczego nie lubię owych lakierów.
Strasznie lepią włosy przez co nie można ich bezboleśnie rozczesać, a dodatkowo są zlepione i niemiłe w dotyku. Nienawidzę tego uczucia! Ponieważ moje włosy muszą być idealnie gładziutkie i miękkie ;)


 
Płyn do układania włosów z prowitaminą B5 z działaniem i zastosowaniem skojarzył mi się z lakierem do włosów ponieważ jego zadaniem jest utrwalenie naszej fryzury oraz dodatkowo ma nadawać im naturalny połysk.
 
Wszystko, ta średniej wielkości, czarna buteleczka z wygodnym aplikatorem spełniła.
 
Płynem spryskujemy mokre lub suche włosy (jak wam wygodniej - ja wolę mokre) po czym układamy fryzurę. 
 
Ja włosów przesadnie nie układam bo od kiedy je trwale wyprostowałam to się tego trzymam.
Stosując płyn zauważyłam, iż są one bardziej puszyste, a co najważniejsze odbite od nasady ponieważ czesząc je, czy susząc podnoszę je do góry.
 
Płyn w delikatny sposób zlepia włosy, gdy w jakimś miejscu napryska nam się go za dużo jednakże efekt ten jest tak delikatny, że da się go przeżyć.
 
Płyn jest koloru przezroczystego, zapach przyjemny, ale krótkotrwały.
 
Nie jestem wielką fanką produktów do stylizacji włosów, ale ten produkt bardzo przypadł mi do gustu ponieważ, dzięki niemu w pracy moje włosy utrzymują się w dobrej formie nawet wtedy, gdy nie mam czasu ich przeczesać.
 
Pisała:
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar