Diky

2014-06-18

KSIĄŻKA

Czy na pewno dobrze znasz swojego męża

Tagi: książka
„Nikt z nas nie pozna wszystkich możliwych dróg, którymi mogłoby potoczyć się nasze życie…”. Bestseller Liane Moriarty – „Sekret mojego męża” – to wciągająca i skłaniająca do refleksji powieść o konsekwencjach, które pociąga za sobą każda tajemnica.
 


Wyobraź sobie, że twój mąż napisał do ciebie list, który ma zostać otwarty dopiero po jego śmierci. List, który skrywa jego najmroczniejszy sekret – tajemnicę mogącą zniszczyć nie tylko życie, które budowaliście we dwoje, ale też życie innych ludzi. A potem wyobraź sobie, że natykasz się na ten list, kiedy twój mąż wciąż jest cały i zdrowy… Czy zdecydujesz się go otworzyć?
 
Cecilia Fitzpatrick osiągnęła wszystko, o czym można zamarzyć – jest rzutką bizneswoman, podporą lokalnej społeczności, oddaną żoną i matką. Jej życie jest równie uporządkowane i nieskazitelne jak jej dom. Jednak ten list odmieni wszystko, nie tylko w jej przypadku: Rachel i Tess ledwie ją znają, a jednak również odczują dramatyczne następstwa tajemnicy jej męża.
 
Na ile jesteśmy w stanie poznać naszych najbliższych? Jak dobrze tak naprawdę znamy siebie samych? Jakie konsekwencje mogą za sobą pociągnąć nasze tajemnice i czy ich dochowywanie jest zawsze słuszne?
 
Powieść „Sekret mojego męża” od zeszłego roku utrzymuje się na najważniejszych światowych listach bestsellerów, a prawa do jej tłumaczenia sprzedano do 30 krajów. W Polsce "Sekret mojego męża" jest piątą książką wydaną w ramach klubu KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Komentarze (1)

slena1986 (2014-06-18 22:28:13)
ooo...
 ka zapowaida się naprawdę ciekawie... 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar