2014-05-27

Pielęgnacja ciała

Nagroda dla Eveline Cosmetics

Seria Slim Extreme 4D otrzymała międzynarodowy tytuł PRIX DE BEAUTÉ 2014 magazynu Cosmopolitan w kategorii popularne kosmetyki do pielęgnacji ciała. 
 
Celem konkursu jest ułatwienie czytelniczkom – młodym, aktywnym, dbającym o urodę kobietom -  wyboru najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku. 
 
 
Seria SLIM EXTREME od lat utrzymuje pozycję Lidera Rynku zarówno w ujęciu  wartościowym jak i ilościowym. To innowacyjna seria kosmetyków do wyszczuplania oraz modelowania sylwetki m.in. z arganem, drobinkami złota,  kwasem hialuronowym, kofeiną czy mikrokryształami diamentu. To produkty wyszczuplające łączące skuteczność naturalnych składników i nowoczesnych technologii. Zawierają elementy, które efektywnie wspomagają odchudzanie, dbając jednocześnie o zachowanie sprężystości skóry. W skład linii wchodzi obecnie ponad 20 produktów. 
 
- Sukces linii SLIM EXTREME tkwi w jej innowacyjności oraz sprawdzonej przez tysiące Polek skuteczności. Nagroda Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej. Wybór czytelniczek oraz profesjonalnego jury to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie – mówi Agnieszka Kamila Nierychlewska, PR Manager Eveline Cosmetics.
 
 
Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce. Nagrodzone firmy otrzymują statuetkę Prix de Beauté przedstawiającą diament na postumencie. Pierwsza edycja konkursu Prix de Beaute odbyła się w 1993 roku w Niemczech. W Polsce konkurs ten został zainaugurowany w 1998 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dotychczasowe edycje okazały się wielkim sukcesem. Duża liczba zgłaszanych produktów jest wyrazem wyjątkowej rangi i prestiżu tego konkursu.
 
 

Komentarze (2)

sylvana (2014-05-30 13:59:05)
Uwielbiam,
używam,polecam :))) 
NekropolisQueen (2014-05-30 09:46:53)
:)
Gratulacje, Evelinie ma świetne produkty, może cudów nie robią, ale wspaniale pielęgnują, nawilżają, ujędrniają skórę.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar