2014-05-16

PLOTKI

Małgorzata Socha, Weronika Rosati i Jarosław Bieniuk Ambasadorami AVON

12 maja w warszawskiej restauracji Villa Foksal odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowano kosmetyczne nowości marki AVON. Była to również znakomita okazja, by spotkać dwie wyjątkowe Ambasadorki marki - Małgorzatę Sochę i Weronikę Rosati. Po raz pierwszy w historii AVON przedstawiono także męskiego Ambasadora, którym został Jarosław Bieniuk.

 


Avon Małgorzata Socha, Oksana Zharkova, Jarosław Bieniuk, Weronika Rosati, Sylwia Pilch

 


Spotkanie miało charakter wiosennego śniadania w ogrodzie restauracji. Gości powitała Prezes AVON Polska – Oksana Zharkova, podkreślając, że współpraca z polskimi Ambasadorami ma dla firmy istotne znaczenie. Nad przebiegiem spotkania czuwali charyzmatyczni prowadzący - Tomasz Kammel oraz Sylwia Pilch PR & Advertising Manager w firmie AVON. W spotkaniu uczestniczyły także ekspertki marki: dermatolog Aleksandra Jagielska oraz makijażystka Hania Knopińska. Dziennikarze i goście konferencji poznali nowe produkty z trzech kategorii: makijaż, pielęgnacja oraz kosmetyki dla mężczyzn.
   
Aktorka i gwiazda u progu międzynarodowej kariery, Weronika Rosati, zdradziła sekret najmodniejszego w tym sezonie makijażu. Do osiągnięcia zniewalającego efektu wystarczą: soczysta szminka Ultra Color Bold w neonowym kolorze oraz tusz do rzęs nadający megaobjętość Big&Daring Mascara.

Małgorzata Socha opowiedziała jaki jest jej przepis na piękną cerę. Aktorka zdradziła, że pomagają jej w tym nowe, ulepszone kosmetyki przeciwzmarszczkowe z serii AVON Anew Reversalist 35+. Dzięki zastosowanej w nich unikalnej technologii Tri-Elastinex regeneracja skóry odbywa się na poziomie komórkowym, co daje znakomity efekt już po kilku użyciach.

Dla Panów marka AVON przygotowała nową linię – AVON Sport. To kolekcja dostosowana do potrzeb aktywnych mężczyzn. Bez względu na postawiony sobie cel, nowe zapachy AVON Sport – DYNAMIC FRESH, BOLD FOCUS i ACTION KICK – pozwolą  poczuć się mężczyźnie zwycięzcą w każdej sytuacji. Dodadzą energii, pewności siebie, sprawią, że żadne wyzwanie nie będzie przeszkodą. Wyjątkowość linii podkreślił Ambasador - Jarosław Bieniuk, znany piłkarz i spełniony ojciec.

Po zakończeniu części oficjalnej goście mieli okazję porozmawiać z Ambasadorami marki oraz przetestować nowe kosmetyki od AVON.

 Avon Tomasz Kammel, Sylwia Pilch, Jarosław Bieniuk

 

 
Avon Tomasz Kammel, Sylwia Pilch, Małgorzata Socha
Avon Tomasz Kammel, Sylwia Pilch, Weronika Rosati, Hania Knopinska
 

Komentarze (3)

hin (2014-06-06 09:41:54)
WOWTE
100% virgin human hair extensions for discerning customers who expect the best! brazilian hair human hair extensions
alina (2014-05-19 14:21:03)
k
Czy Socha ma na sobie http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-71523-Sandaly-HOGL-7-106613-Rose-4700.html ?
slena1986 (2014-05-16 22:45:00)
wow!!
ALe ślicznie nie chce się opuszczać portalu:D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar