Diky

2014-05-12

KSIĄŻKA

Już 21 maja nowa, porywająca powieść Katherine Webb!

Tagi: książka
Zbliża się premiera nowej książki Katherine Webb, autorki bestsellerowego Dziedzictwa, świetnie przyjętego przez polskie czytelniczki. Już w maju do księgarń trafi jej kolejna książka – Echa pamięci.

 

 Echa pamięci to opowieść o zawiłych losach młodego właściciela galerii, wielkiego malarza oraz jego dawnej muzy, ukrywanej przed ciekawskim światem; to historia pełna tajemnic, pasji i emocji, które wpływają nie tylko na życie bohaterów, ale i przyszłych pokoleń. Surowość nadmorskiej wsi, pierwsza i zarazem najsilniejsza miłość, brzemię jej konsekwencji… Echa pamięci to powieść, wobec której nie pozostaniecie obojętnymi.

Katherine Webb urodziła się w 1977 roku w Hampshire. Studiowała historię na Durham University. Mieszkała w Londynie i Wenecji, by w końcu osiąść na stałe w pobliżu Bath. Zanim została pełnoetatową pisarką, podejmował się różnych zajęć: pracowała jako kelnerka, pomoc domowa, sekretarka, introligatorka, bibliotekarka i ekspedientka w sklepie z kostiumami wróżek. Echa pamięci to jej druga opublikowana w Polsce powieść, po wydanym w 2012 roku bestsellerowym Dziedzictwie.

Książka ukaże się 21 maja nakładem wydawnictwa Isnignis.
 

Komentarze (1)

sylvana (2014-05-12 15:08:36)
Muszę koniecznie przeczytać
Czekam zatem w napięciu  :-))) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar