2014-05-03

Bielizna

Barwny lookbook wiosenny Sunflair

Od przeszło sześćdziesięciu lat marka Sunflair odpowiada na różnorodne potrzeby kobiet dotyczące właściwego doboru stroju plażowego. Interesuje się nie tylko estetyką, ale również aspektami technicznymi wakacyjnego ubioru. W kwestii tegorocznej kolorystyki stawia nieokiełznaną feerie barw - wbrew powszechnej modzie na monochromatyzm.

Asceza kolorystyczna i powściągliwość w stylizacji sprawdza się w wielu sytuacjach i miejscach, lecz plaża niekoniecznie do nich należy. Intensywne barwy – soczysty pomarańcz, energetyzujący róż czy koresponujący z morską tonią turkus są bezkonkurencyjne w aranżowaniu wakacyjnego outfitu plażowego. Tegoroczne propozycje marki Sunflair czerpią z każdej z wymienionych palet. Motywy florystyczne splatają się z akcentami zwierzęcymi, jak u Cavalliego, wzory geometryczne przykuwają oko rozmaitością barw i kształtów, a printy nawiązujące do stylu etno kuszą oryginalnością.

Wiosenno-letnia kolekcja niemieckiej marki Sunflair to nie tylko przepiękne propozycje, które zachwycą najbardziej wyrafinowane gusta. To miks najdoskonalszych jakościowo materiałów, bazujących na unikalnej kompozycji polyamidu i lycry, niezwykle starannego szycia i... wielu dziesięcioleci obserwacji, które pozwoliły na opracowanie jedynej w  swoim rodzaju techniki modelowania sylwetki. Istotnym jest także fakt, iż stroje Sunflair dostępne są w pełnym przedziale rozmiarowym, co pozwala cieszyć się pięknem luksusowej mody plażowej, niezależnie od posiadanej figury.

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

alina (2014-05-04 20:24:17)
ii
Czy ja wiem, czy to na wiosnę... Raczej podejrzewałabym lato;) A do tego niebieskiego zestawu dodałabym http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-67326-Szpilki-GUESS-Plasma3-FL2PS3-PAL08-RASPB-.html
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar