2014-05-03

Usta

Nowy Błyszczyk do ust BE LEGENDARY LIP GLOSS

„Uwielbiam efekt, jaki daje błyszczyk do ust, lecz zwykle jego mazista konsystencja wymyka się spod kontroli. Jednak ten błyszczyk nie jest tłusty i daje się łatwo rozprowadzać. Oszalałam na jego punkcie!” — Lori Taylor Davis, Globalny Główny Artysta Makijażu Profesjonalnego Smashbox.
 

 


„Zawsze zdumiewa mnie, skąd mój zespół czerpie inspiracje, wykonując makijaż na planie filmowym. „Pewnego dnia podczas sesji zdjęciowej używałem czerwonych żelowych filtrów fotograficznych i wtedy zdałem sobie sprawę, że właśnie powstaje taki błyszczyk. – Davis Factor, założyciel Smashbox i fotograf celebrytów

IDEA:
Intensywny kolor, delikatna konsystencja i błyszczące wykończenie - w 12 odcieniach!
CO TO JEST: Doskonały kosmetyk sprawdzający się na każdej sesji zdjęciowej z udziałem modelek i sławnych osób realizowanej w Smashbox Studios w Los Angeles. Specjaliści Smashbox uwielbiają pracę poza atelier zapewne dlatego, że jest to świetna okazja do znalezienia zaskakujących inspiracji dla ich produktów. Przykładem potwierdzającym tę tezę jest nowy, jedyny w swoim rodzaju błyszczyk Be Legendary Lip Gloss. 

Na pomysł jego stworzenia wpadł założyciel Smashbox i zarazem fotograf specjalizujący się w zdjęciach sławnych osób, Davis Factor, gdy podczas sesji zdjęciowej użył czerwonych żelowych filtrów fotograficznych, aby doświetlić plan. (Filtry żelowe to gładkie, przezroczyste błony filmowe, które umieszcza się nad obiektywem i lampą w celu uzyskania barwnych efektów na zdjęciach poprzez rozjaśnienie obszarów rozmytym kolorem.) Widok czerwonych żelowych filtrów fotograficznych Davisa rozrzuconych po całym blacie roboczym sprowadził rozmowę wszystkich obecnych na jednoczesne skojarzenie tych zachwycających żelowych filtrów z błyszczykami do ust. Jak cudownie byłoby mieć błyszczyk o równie delikatnej konsystencji, szklistym połysku żelu i intensywnym kolorze...

I tak to się zaczęło. Specjaliści z firmy Smashbox zdają sobie sprawę, że usta mogą stworzyć legendę, przystąpili więc do opracowania najlepszego błyszczyka, jaki kiedykolwiek powstał, używając tych pięknych akcesoriów fotograficznych jako swego rodzaju „instrukcje obsługi”. Błyszczyk powinien dawać uczucie niesamowitej lekkości na ustach i lśnić tak samo mocno jak żel. Powinien też mieć identyczną konsystencję umożliwiającą łatwe rozprowadzenie kosmetyku – nigdy się nie kleić i nie wyglądać tandetnie. Analiza wykazała, że żelowe filtry fotograficzne w rzeczywistości najpierw mają formę klarownego płynu, później zaś stopniowo wprowadzany jest kolor, tak by w efekcie powstała jednolita, idealnie gładka błona filmowa.  Proces ten powielono podczas tworzenia błyszczyka do ust, zaczynając od klarownej, nawilżającej bazy pozbawionej tradycyjnych ciężkich substancji wiążących (co oznaczało zero przylegania), następnie powoli nasycono ją tłustymi pigmentami (w odróżnieniu od większości błyszczyków do ust, które są poddawane nadmiernej obróbce w pośpiechu).

Oznacza to, że wszystkie składniki błyszczyka są idealnie i równomiernie rozproszone w starannie dopracowanej formule, tworząc super lekką, niezwykle przyjemną mieszankę, której prawie nie czuć na ustach.  Na dodatek, podobnie jak w przypadku żelowego filtra fotograficznego, błyszczyk nadal zachowuje intensywnie mieniące się, piękne kolory, gdyż w trakcie ostrożnego mieszania nie naruszono pigmentów.

Wrażenie ledwo wyczuwalnego kosmetyku i efekt intensywnego koloru nazywamy skutecznością żelowego filtra fotograficznego. Zadbaliśmy o to z myślą o błyszczyku Be Legendary Lip Gloss specjalnie dla Ciebie. Kosmetyk w nasyconych odcieniach z lustrzanym połyskiem, który na dodatek nigdy się nie klei – to jest dopiero ożywiony błyszczyk do ust!

CENA: 95zł

GDZIE KUPIĆ: WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH SEPHORA

PRODUKT DOSTĘPNY OD: : 1 KWIETNIA 2014
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar