2014-04-27

Twarz

Najmodniejszy makijaż wiosenno - letni w pięciu ruchach

Najmodniejszy makijaż wiosenno-letni w pięciu ruchach
 
Radzi Marta Pawlik  - Antoniak, wizażystka Golden Rose.
Po pierwsze: jako bazę makijażu wybierzmy mineralny puder w kamieniu, taki jak Mineral Terracotta Powder. Wiosenny make-up ma być lekki i delikatny, więc lepiej unikajmy ciężkiego fluidu.

Po drugie: całą powierzchnię powiek pokryjmy białym, rozświetlającym cieniem z efektem satyny. Błyszczący cień Silky Touch Eyeshadow optycznie powiększy oczy i rozświetli spojrzenie.

Po trzecie: do podkreślenia linii rzęs wybierzmy cieniutki, czarny liner typu Cat’s Eyes Liner, który da efekt zagęszczenia rzęs. Następnie należy je trzykrotnie wytuszować, dla uzyskania zmysłowego efektu, który zapewni Sexy Black Mascara.

Po czwarte: wargi pokryjmy szminką o mocnym odcieniu ostrego różu, ale tylko z efektem zupełnego matu. Neonowe barwy z matowym wykończeniem znajdziemy wśród pomadek
z serii Velvet Matte Lipstick.

Po piąte: jako wykończenie makijażu policzków wystarczy delikatnie musnąć je rozświetlającym różem-terakotą. Do tego celu nic nie nada się lepiej niż Terracotta Blush.

Oczywiście, używamy kosmetyków Golden Rose.

Komentarze (2)

magda (2014-07-02 10:23:51)
piękny kolor
 piękny kolor szminki...pewnie cenowo po za moim zasięgiem... :( z bell jest trochę podona http://www.uroda.com/produkty/GLAM-SEXY-Pomadka-blyszczyk-powiekszajaca-usta  
katana (2014-05-31 15:51:04)
bell...
 Z takich tanszych kosmetyków zdecydowanie wolę Bella ; )
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar