2014-04-22

Kolekcje ubrań

Marka 9fashion Woman idealna dla kobiet

9fashion Woman to kolekcje ubrań dla kobiet, które pragną wygody i przyjemności, czerpią radość z detali podkreślają, ale nie narzucają swojej kobiecości.
 


W 9fashion Woman projektujemy i szyjemy zgodnie z zasadą:a„Lepiej odkryj ramię niż pokaż się nago”.aW naszych ubraniach zawsze znajdziesz jeden akcentapodkreślający kobiecość. Nie pozwalamy jednak, by akcent stał się całością. Tworzymy dla namiętnych miłośniczek niedopowiedzenia w modzie. Stawiamy na subtelne znaki kobiecości.

W 9fashion Woman bardzo uważnie dobieramy tkaniny i dodatki. Bezkompromisowo dbamy o najwyższą jakość naszych materiałów i szczegóły wykonania, co docenisz konsekwentnie każdego dnia.

9fashion Woman daje przyjemność dotyku dobrej i miękkiej tkaniny, szwy nie upijają i wszystko układa się swobodnie. W naszych ubraniach zastosowaliśmy kilka rozwiązań, które sprawdziły się przy modzie ciążowej. Dzięki temu spodnie i spódnice wyglądają pod bluzkami gładko i szczupło. Miękko układają się w pasie i nie uwierają. To proste rozwiązanie, w którym nasze klientki zakochały się od razu.


Zapraszamy na stronę internetową:

http://www.9fashion.pl/Woman/


Warto zajrzeć do galerii zdjęć.Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

milena (2014-04-27 22:14:29)
ii
do proponowanych przez nich strojow doskonale pasowalyby takie szpilki http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-67242-Szpilki-GUESS-Ansina-FL2ASI-PAL07-BLUE.html
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar