2014-03-25

Pielęgnacja ciała

Krem pierwszej potrzeby

Nie da się ukryć, mało która kobieta wśród licznych obowiązków znajduje jeszcze czas na codzienną pielęgnację i aplikowanie balsamu po każdej kąpieli. Nic straconego, intensywna pielęgnacja nie musi być wymagająca! Wystarczy, że w naszej kosmetyczce zagości uniwersalny krem do zadań specjalnych!


 

 


Czego oczekujemy od nawilżającego kosmetyku? Przede wszystkim skutecznego działanie i szybkiego wchłaniania. W cenie jest także poręczne opakowanie oraz łatwość aplikacji. Jaki produkt spełni wszystkie kobiece wymogi? Pielęgnacyjny test na ocenę celującą zdaje uniwersalny nawilżająco-ochronny krem do twarzy i ciała Venus!

Składniki aktywne kosmetyku zapewnią głębokie nawilżenie nawet najbardziej wymagającej skórze twarzy i całego ciała. Proteiny, aminokwasy oraz enzymy otrzymywane z mleka odżywią i natłuszczą naskórek. Zawarta w kremie witamina E, zwana także witaminą młodości,  wygładzi skórę, poprawi jej ukrwienie  i zwiększy elastyczność.

Dzięki delikatnej formule i bezpiecznym składnikom, kosmetyk równie dobrze sprawdzi się w codziennej pielęgnacji wrażliwej dziecięcej skóry.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 7,50 zł
Pojemność: 250 ml

Komentarze (1)

olimpia (2014-03-30 23:28:44)
venus
 Do twarzy i  ciała? Jest albo tak dobry, że dobry do twarzy, albo dobry do ciała i słaby do twarzy. Ale za taką cenę można wypróbować. Na pewno nie odstawię jednak na bok mojego ulubionego kremu nawilżającego na dzień z serii Mineral Therapy Flosleku.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar