2014-03-05

Twarz

Fluid SUPER MAT PERFECT COVER – makijaż bez poprawek

Tej wiosny koniecznie postaw na perfekcyjny makijaż. Szkoda czasu na poprawki. Wybierz dla siebie idealny podkład i przez cały dzień wyglądaj olśniewająco i świeżo, jakby Twój makijaż został wykonany tuż przed chwilą.
 

 


Taki efekt zapewni Fluid SUPER MAT PERFECT COVER marki Bell. Makijaż wykonany tym super matującym fluidem świetnie utrzyma się przez wiele godzin. Nie wymaga żadnych poprawek! Idealnie sprawdza się więc w pracy, i na imprezie. Doskonale maskuje niedoskonałości cery, zachowując przy tym jej naturalny wygląd. Dzięki zawartości silikonowanych pigmentów kosmetyk doskonale rozprowadza się, nie pozostawiając na twarzy smug. Zapewnia pełne, perfekcyjne krycie skóry! Dodatkowo zawiera kompleks aktywnych witamin C i E.


Nieskazitelny makijaż przez cały dzień? Teraz to już żaden problem.

Dostępny w czterech naturalnych odcieniach
Sugerowana cena 14,30 zł

Komentarze (10)

Megi (2014-09-19 08:55:01)
Super podkład
Cover Mat jest super. Bardzo dobrze kryje, nie spływa w połowie dnia, ale utrzymuje się nienagannie wiele godzin. Bardzo polecam podkłady Bell, sa po prostu fantastyczne.
Zuza (2014-09-02 11:39:22)
Cover Mat
Cover Mat bardzo dobrze kryje, nie ma efektu maski, ładnie naturalnie wtapia sie w skórę i ma fajną cenę, po prostu świetny. Warty polecenia
Mania (2014-07-06 13:53:25)
Mój najlepszy podklad
True Magiq Dermiki, z kwasem hialuronowym to najlepszy podkład jaki miałam.
Beata (2014-06-24 15:42:53)
Moja ulubiona baza pod makijaż
Mam tę bazę. Jest rewelacyjna. Jak spróbujecie, to nie będziecie się mogły z nią rozstać. Oczywiście polecam dla cery dojrzałej. 20 latki nie potrzebują liftingu :)
Jania (2014-06-08 17:22:13)
Zestaw dla mnie
 O widzicie, nie ma to jak dobre podpowiedzi. Jestem skłonna kupić sobie taki zestaw odmładzająco-upiększajacy Dermiki. Ten fluid i baza liftingujaca to coś dla mnie :)
Kornelia (2014-06-05 10:25:43)
podkład do cery dojrzałej
Ja mam podkład Dermiki True Magiq, który też jest bardzo dobry do cery dojrzałej / kwas hialuronowy w składzie /, ale muszę sobie kupić taką liftingujacą bazę po makijaż .
Kinia (2014-05-21 20:43:19)
dobra baza pod makijaż
 Podkład jest oczywiście bardzo ważny, ale ja nie wyobram sobie makijażu bez dobrej bazy. Świetna jest liftingujaca baza pod makijaż Dermiki Gold24k. Dla cery obdarzonej zmarszczkami, idealna, bo bardzo ładnie jewygładza a to przecież   bardzo ważne :)
mela (2014-03-19 18:18:30)
podkład
 to prawda, zwykle nie wymaga się tak dużo od podkładów, które nie są tak wysokich marek jak chanel, czy estee lauder. A jednak to tani podkład, który jest supertrwały i bardzo naturalny. Polecam jak dziewczyny :)
Gosik (2014-03-16 12:10:03)
Bell
Zgadzam się z poprzedniczką, podkład jest świetny. Na codzień długo pracuję i większość make-up wymaga poprawek, ten nie:) Polecam wymagającym. Mam go jakieś 3 tyg i chyba njuż nigdy nie zmienię na inny:)
karolll (2014-03-07 12:40:35)
bell
 Popieram, ten podkład jest swietny! :)