2014-02-19

PLOTKI

Steczkowska vs Sadowska

Na planie 4. edycji programu „The Voice of Poland” spotkają się w roli Trenerek dwie niezwykłe osobowości. Na czerwony fotel wraca po przerwie Justyna Steczkowska, która rok temu odkryła takie talenty jak Michał Sobierajski, czy Beata Dobosz. Maria Sadowska, która udowodniła, że jest nie tylko świetną artystką, ale i doskonałą nauczycielką, zostaje w swoim fotelu drugą kadencję z rzędu. Która z nich okaże się bardziej stanowczą, a która bardziej wrażliwą?  Czy dojdzie między nimi do zażartych dyskusji?


 


Największymi bohaterami programu „The Voice of Poland”, wyłaniającego niezwykłe talenty wokalne, są niewątpliwie uczestnicy. Jest to dla nich szansą na postawienie pierwszych profesjonalnych kroków w muzycznej karierze. Nie można jednak zapominać o osobach, które oceniają i szlifują ich talent – o Trenerach. W tej edycji u boku Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona zasiądą dwie niezwykłe damy polskiej sceny muzycznej.  Pierwszą z nich jest Justyna Steczkowska, która prowadziła treningi uczestników w drugiej edycji programu. Z kolei Maria Sadowska kontynuuje swoją przygodę w roli Trenera po udziale w trzeciej edycji. Każda z nich mocno stąpa po ziemi i ma ogromny autorytet w środowisku muzycznym w Polsce. Każda z nich pochodzi z muzycznej rodziny i posiada bogate doświadczenie oraz solidne wykształcenie muzyczne, na podstawie którego ocenia występy młodych wokalistów. Zderzenie dwóch tak silnych osobowości z pewnością wywoła burzę emocji i wiele gorących dyskusji. Pomimo, że dziewczyny świetnie znają się od wielu lat, z pewnością nie zabraknie pomiędzy nimi ostrej rywalizacji o uczestników.

Która Trenerka zdobędzie serca widzów Dwójki i zasłuży sobie na miano Królowej czwartej edycji „The Voice of Poland”? Tego dowiemy się niebawem.

Premiera „The Voice of Poland” już w sobotę, 1 marca, o godzinie 20:05 tylko na TVP2. Kolejne odcinki programu w każdą sobotę o godzinie 20:05 i 21:05 (dwa odcinki).
 

Komentarze (4)

margo (2014-02-21 14:51:29)
:)
 Oczywiście,że królową zostanie Justyna 
slena1986 (2014-02-20 23:48:09)
:)
Tak. MAsz rację, że Sadowska jest bardziej wyluzowana, ale i tak wolę Steczkowską. Przez jej styl, teksty i głos:) 
Serio (2014-02-20 12:20:17)
:)
 Maria jest bardziej profesjonalna i przy tym bardziej wyluzowana. 
slena1986 (2014-02-19 23:08:36)
:)
Ja zdecydowanie wolę Steczkowską:) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar