Diky

2014-02-14

Nowinki

W stylu Mirandy Kerr

Miranda Kerr coraz częściej pojawia się w rubrykach modowych i to nie jako modelka, ale jako wzór do naśladowania. Jej klasyczny, ale jednocześnie nonszalancki styl jest bardzo chętnie opisywany i stanowi inspirację dla wielu kobiet. W czym tkwi sekret Mirandy?

 

 


W niewymuszonej  elegancji i prostocie. Modelka lubi podkreślać swoje długie nogi wąskimi spodniami i szpilkami, ale ceni sobie też wygodne baleriny. Miranda stawia na kluczowe części garderoby, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie: białe koszule, trencz czy jeansy. Jej codzienny styl stał się źródłem inspiracji dla wielu blogerek i dziewczyn, kochających modę. Proste, stylowe zestawy są idealne na każdy dzień i praktycznie każdą sytuację.
 
Komentarze (2)

Sylwia (2014-02-14 20:48:46)
mIRANDA <3
PROSTOTA, MINIMALIZM, KLASYKA I ELEGANCJA TO JEST WŁAŚNIE MIRANDA!!! Uwielbiam ją i jej stylizacje! Dla mnie numerem 1 jest zestaw pierwszy, bardzo lubię jeansy przetarte, płaszcze wszelkiego radzaju, a w causual fashion cenię sobie przede wszystkim wygodę :) pozdrawiam fanki udziewczyn.pl <3
marta (2014-02-14 20:42:49)
3 zestaw
trzeci zestaw jest najlepszy :D a na dodatek mam uderzająco podobne buty :D teraz wiem jak jeszcze je wykorzystam :D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar