2014-01-20

RECENZJE REDAKCJI

Test Intensywny koncentraty wyszczuplająco - antycellulitowego Farmona

Intensywny koncentraty wyszczuplająco - antycellulitowego Farmona - recenzja.


Ostatnio na portalu pisałam o produkcie z serii FARMONA PERFECTBODY, a był nim Drenujący peeling antycellulitowy. Dziś mowa będzie o innym kosmetyku z tej linii, a mianowicie Intensywnym koncentracie wyszczuplająco - antycellulitowym.

Opis produktu:

Ekskluzywna, rozgrzewająca receptura aktywnie modeluje sylwetkę efektywnie zwalcza nawet uporczywy cellulit wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami, udoskonalając kształt i wygląd kobiecego ciala doskonale wygładza i wzmacnia strukturę skóry, pozostawiając ją gładką i napięta, bez zgrubień, fałd i nierówności Regularne stosowanie przyspiesza proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej i zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w komórkach, zapewniając spektakularne efekty wyszczuplające. Dzień po dniu sylwetka nabiera idealnych kształtów, a skóra odzyskuje jedwabistą gładkość i sprężystość.

 

 

Moja opinia:


Cóż mogę napisać o tym produkcie? Przyznam, że trochę się nim rozczarowałam. Czy kosmetyk jak zapewnia producent jest HOTTherapy? Dla mnie niestety nie! I tu po pierwszej aplikacji pojawiło się moje zdziwienie, bo gdy używałam produktu o takim działaniu, co prawda innej firmy, uczucie rozgrzania skóry już po chwili się pojawiło, a w przypadku tego kosmetyku, jest zupełnie inaczej.

Produkt jest dość gęsty, nie ma problemu z jego rozprowadzeniem na skórze. Niestety trzeba trochę czasu na wchłonięcie się preparatu. Jeśli chodzi o zapach, to nie jest on drażniący, niemniej jednak jest on dość specyficzny, przypominający kamforę. Plusem jest opakowanie, kosmetyk zamknięty jest w tubę, o poj. 200ml, a sama aplikacja nie sprawia większych problemów, przez co można go zużyć do reszty.

A działanie?

Pomimo 3 - tygodniowego stosowania, jakiegoś szczególnego efektu wyszczuplenia ani działania na „pomarańczową skórę” nie zauważyłam. To, za co mogę pochwalić kosmetyk, to uzyskanie dobrego nawilżenia i lekkiego ujędrnienia ciała. Zaletą  preparatu jest jego wydajność. Koncentrat dostępny jest w drogeriach.

Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.
 

Komentarze (1)

sylvana (2014-01-20 22:24:54)
Dla mnie...
produkt marzenie
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar