Diky

2014-01-16

Usta

Krem - żel do pielęgnacji oczu i balsam do ust

Kolekcja Anti-Aging marki La Prairie to silnie i wielokierunkowo działający system pielęgnacji skóry pomagający zatrzymywać i przeciwdziałać... odnawiać i zachowywać... odbudowywać  i regenerować skórę bez względu na wiek. Teraz kolekcja jest bogatsza o specjalistyczny produkt do pielęgnacji skóry wokół oczu i ust: Anti-Aging Eye and Lip Contour Cream.
 

 


Pierwsze zmarszczki zawsze pojawiają się w okolicach oczu i ust. Dzieje się tak dlatego, ponieważ skóra w tych miejscach jest niezwykle cienka a przez to podatna na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo, okolice te ze względu na silną mimikę są szczególnie narażone na utratę objętości i tworzenie się zmarszczek. Kluczem do zapobiegania pojawianiu się oznak zmęczenia wokół oczu i ust jest odbudowa skóry poprzez jej prewencyjną i naprawczą pielęgnację.

Oczy i usta dużo mówią o Twoim wieku.
Pozwól, żeby miały coś ciekawego do powiedzenia.


ANTI-AGING EYE AND LIP PERFECTION A PORTER
KREM-ŻEL DO PIELĘGNACJI OCZU I BALSAM DO UST
DWA WYJĄTKOWE PRODUKTY PRZECIWSTARZENIOWE,
ELEGANCJA I PERFEKCJA W JEDNYM!

Pojemność: 15 ml;  Sugerowana cena detaliczna: 539 PLN

Produkt z kolekcji Anti-Aging Eye and Lip Perfection à Porter zapewnia piękny wygląd oczu i ust gdziekolwiek jesteś. eleganckie etui z ekologicznej skóry, zaprojektowane z dbałością o formę i funkcjonalność, zawiera srebrny, kompaktowy pojemnik z dwoma przegrodami: jedną na krem-żel do pielęgnacji oczu i drugą na balsam do ust. Ta elegancka saszetka

będzie z Tobą wszędzie tam, gdzie zapragniesz szybko poprawić wygląd. Trzy innowacyjne wygładzające składniki widocznie wypełniają linie i zmarszczki, podczas gdy wyjątkowy system rozpraszania światła zmniejsza widoczność innych objawów zmęczenia i starzenia wokół oczu. Dodatkowo wyciągi pochodzenia morskiego i roślinnego niwelują oznaki starzenia, widocznie zmniejszając cienie pod oczami. Jeśli chodzi o usta, pochodne niezbędnych kwasów tłuszczowych i odwodnione mikrosfery kwasu hialuronowego pomagają przywrócić ich objętość, podczas gdy substancje natłuszczające i kompleks nawilżający zapobiegają pękaniu i łuszczeniu się skóry na wargach.

ANTI-AGING PERFECTION A PORTER KLUCZOWE SKŁADNIKI - OCZY
•    Odwodnione mikrosfery kwasu hialuronowego, technologia elastomerów silikonowych, dwutlenek krzemu - we współdziałaniu z unikatowym składnikiem rozświetlającym zapewniają natychmiastowe wygładzenie drobnych zmarszczek.
•    Wyciąg z Alaria esculenta  - zachowuje elastyczność i sprężystość skóry, zmniejszając degradację elastyny i kolagenu. Zawiera kwasy omega-3 i omega-6 wzmacniające barierę hydrolipidową skóry.
•    Bidens pilosa  - wyciąg roślinny o właściwościach podobnych do retinolu, zwiększa gęstość skóry, zwalczając pierwsze zmarszczki, wygładza głębokie zmarszczki, poprawia jędrność skóry, rozjaśnia, chroni przed zanieczyszczeniami.
•    Witaminy E i C - zwalczają wolne rodniki.
•    Ekskluzywny Kompleks Komórkowy zawierający glikoproteiny oraz wyciągi ze skrzypu i żeń-szenia - integralny składnik szeregu skutecznych produktów pielęgnacyjnych La Prairie. Znany z właściwości stymulujących naturalne procesy odnowy skóry, nawilżających i energetyzujących oraz zawartości składników odżywczych wspomagających optymalne funkcjonowanie.

ANTI-AGING PERFECTION A PORTER  KLUCZOWE SKŁADNIKI – USTA

•    Olejek z goździka i odwodnione mikrosfery kwasu hialuronowego - Widocznie zwiększają objętość ust.
•    Kompleks nawilżający - równowaga hydrolipidowa, zapewniając prawidłowe nawilżenie.
•    Witaminy E i C - zwalczają wolne rodniki.
•  Ekskluzywny Kompleks Komórkowy zawierający glikoproteiny oraz wyciągi ze skrzypu i żeń-szenia - integralny składnik szeregu skutecznych produktów pielęgnacyjnych La Prairie. Znany z właściwości stymulujących naturalne procesy odnowy skóry, nawilżających i energetyzujących oraz zawartości składników odżywczych wspomagających optymalne funkcjonowanie.

 

Komentarze (2)

karolll (2014-01-28 11:33:48)
cena...
 cena z kosmosu.........O.O nie wiem, czy ktoś kogo stać na takie kosmetyki czyta fora O.O ja jak mówiłam wazelinka z flosleka za 7 zł i żyję!!!
sylvana (2014-01-16 22:38:05)
Pięknie podane...
tak jak lubię
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar