2013-12-28

ROZRYWKA

Vince Vaughn w koszulce Warsaw

7 lutego Vince Vaughn stanie przed koniecznością podjęcia poważnych życiowych decyzji. Za doradcę będzie miał Andrzeja Blumenfelda. W końcu jest… wykapanym ojcem.

 


 


Vince Vaughn zagrał w wielu popularnych komediach zeszłej dekady, zdobywając serca widzów swoim sarkastycznym poczuciem humoru i zyskując miano jednego z najciekawszych współczesnych amerykańskich komików. W swoich filmach wielokrotnie wcielał się w postać przeciętnego faceta o wielkich marzeniach, który z dowcipem na ustach i przyjaciółmi u boku stara się żyć pełnią życia, natomiast „Wykapany ojciec” pokaże publiczności jego zupełnie inne aktorskie oblicze. Poruszająca historia wypełniona po brzegi szczerością i nadzieją – a także radosnym humorem – zapewni widzom możliwość przyjrzeniu się bardziej dojrzałemu Vince'owi Vaughnowi. Aktor, obecnie ojciec dwójki dzieci, bardzo chciał zagrać Davida i opowiedzieć na ekranie bliską jego sercu historię znajdywania życiowej równowagi między rodziną a pracą.
 
„Film zawiera szaloną koncepcję wyjściową, ale pod powierzchnią kryje się przepiękna opowieść o sile rodziny, o wadze mocnych więzi międzyludzkich, o poszukiwaniu i wytyczaniu własnej drogi”, opowiada Vaughn. „Wykapany ojciec ma w sobie mnóstwo serca. W autentyczny sposób opowiada o problemach, z którymi muszą mierzyć się współczesne rodziny, o tym, co ludzie muszą przechodzić, aby odnaleźć się w życiu i jednocześnie osiągnąć sukces. Ma w sobie przy tym wspaniały optymizm, ciepło oraz miłość, dlatego jest tak przekonujący i zabawny”.
 
Reżyseria: Ken Scott
 
Obsada:

Vince Vaughn („Polowanie na druhny”, „Sztuka zrywania”, „Cztery gwiazdki”)
Cobie Smulders („Avengers”)
Chris Pratt („Wanted: Ścigani”, „Jeszcze dłuższe zaręczyny”)
Andrzej Blumenfeld („Różyczka”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny”)

 
Gatunek: Komedia
Produkcja: USA 2013
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films
 
Znakomita komedia o tym, że za wszystkie przyjemności przyjdzie nam kiedyś zapłacić.
 
Najdojrzalsza rola Vince’a Vaughna, który zrywa z wizerunkiem gwiazdy rubasznych komedii w zabawnym poradniku dla wszystkich, którzy szukają idealnego partnera.
 
Dave Wozniak 20 lat temu zarabiał jako dawca banku nasienia. Nie rozważał konsekwencji, liczyła się forsa. Dziś Dave niewiele się zmienił – jest beztroskim, sympatycznym i niezbyt odpowiedzialnym facetem, zupełnie nie przygotowanym na wiadomość, że jest ojcem 533 dorosłych już dzieci, z których 142 złożyło pozew o ujawnienie tożsamości ojca… czyli Dave’a. W jednej chwili jego życie staje na głowie, a jedno staje się pewne – nigdy nie będzie mógł już narzekać na samotność…
 

Komentarze (1)

filipinka (2013-12-29 22:22:00)
super zapowiedź
Vince, to mój ulubiony aktor kina familijnego :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar