2008-02-26

Włosy

Profesjonalne S.O.S dla twoich włosów

Ekskluzywna linia Imunal Sun składa się z trzech produktów:

- szampon Imunal Sun do włosów i ciała
- spray Protector Imunal Sun Hair & Scalp LSF 16
- maska Imunal Sun.

Szampon Imunal Sun do włosów i ciała jest podstawą słonecznej pielęgnacji. Ma za zadanie oczyścić włosy i ciała ze szkodliwych substancji. Specjalnie opracowana formuła z witaminą E poprawia kondycje włosów i zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Wyciąg z aloesu nawilża i sprawia, że włosy są miękkie i delikatne. Dodatkowym składnikiem jest ekstrakt z rumianku, który odpręża, pielęgnuje i łagodnie chłodzi opaloną skórę. Zawarte w szamponie filtry UV zabezpieczają przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych.

Protector Imunal Sun Hair& Scalp LSF 16 to innowacyjny spray do ochrony włosów i skóry głowy. Zawiera wiele substancji pielęgnujących m. in. olejek z awokado i witaminę E, które zapobiegają przesuszeniu i płowieniu koloru włosów. Specjalny środek ochronny Alpha-Helix pokrywa włosy specjalną wodoodporną błonką, która wzmacnia je regenerując ubytki strukturalne. Formuła kosmetyku, zgodna z australijskimi standardami zawiera odporne na wodę szerokopasmowe filtry UV (LSF 16), które maja za zadanie absorbować promienie UVA i UVB, dzięki czemu włosy pozostają sprężyste i zdrowe.

Maska Imunal Sun pielęgnuje włosy po kąpieli słonecznej. Produkt ten dzięki swojej intensywności dociera do najgłębszych warstw włosa, odbudowując zniszczoną strukturę. Formuła maski bogata w witaminę E oraz olejek z orzecha makadamii nawilża i przywraca połysk włosom oraz zabezpiecza je przed wysuszeniem. Dzięki zastosowaniu maski włosy stają się perfekcyjnie sprężyste, błyszczące, doskonale miękkie i zdrowe.


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar