2013-12-18

Pielęgnacja ciała

Słoneczny Sylwester

Zbliża się czas gorących, karnawałowych imprez! W sklepach królują sukienki z dekoltami, a ty nie masz pomysłu jak poradzić sobie z szarą, suchą skórą? Niestety pogoda za oknem nie rozpieszcza. Na szczęście nie musisz czekać do lata, aby zachwycić wszystkich lekką opalenizną. Sięgnij po promienie słońca prosto z tubki lub saszetki!
 

 


Przygotowania do sylwestrowej nocy czas zacząć… ale jak? Przede wszystkim sprawdź stan swojej skóry. Jeśli jest sucha i podrażniona, warto zadbać o jej regenerację. Regularne nawilżanie pomoże ci także zatrzymać na dłużej upragniony brąz. Jeśli jej kondycja jest dobra, śmiało zaczynaj przygodę z brązowieniem skóry!

Promyk z lampy
Wizyty w solarium zaplanuj odpowiednio wcześniej, aby nie narażać skóry na intensywne podrażnienia. Wybierając się na zabieg pamiętaj też o odpowiednich kosmetykach. Jeśli zależy ci na szybkim efekcie, wybierz przyśpieszacz do opalania w piance Golden Sun. Nie przesadź też z ilością minut! Czas naświetlania dopasuj do typu karnacji. W przypadku bardzo jasnej skóry wystarczą już 3 minuty, abyś zauważyła pierwsze rezultaty. Niestety czasami trudno nam ocenić, ile czasu potrzeba, aby naskórek uzyskał wymarzony odcień. Jeśli zdarzy ci się przesadzić, czym prędzej zastosuj kosmetyk łagodzący zaczerwienienia naskórka, np. piankę chłodzącą Golden Sun.

Opalanie w domu
Brzoskwiniowy odcień skóry możesz także uzyskać dzięki prostym w użyciu samoopalaczom.  Oczekujesz perfekcyjnego efektu? Zastosuj kilka kroków!
  • Przed nałożeniem samoopalacza weź prysznic i zrób peeling - pozbędziesz się w ten sposób starego naskórka, a pigment z tubki rozłoży się równomiernie
  • Zastosuj rękawiczki, dzięki czemu unikniesz efektu ciemniejszych wnętrz dłoni
  • Przed aplikacją załóż ubranie, które może się ubrudzić
  • Unikaj kąpieli w ciągu 5 godzin od nałożenia samoopalacza na skórę

Efekt do lata
Aby  kolor utrzymywał się jak najdłużej, włącz do swojej diety pyszny sok z marchwi. Pamiętaj także o regularnym nawilżaniu. Odżywiona skóra zatrzyma nowy odcień na dłużej. Jeśli chcesz dodatkowo wzmocnić efekt, przed wielkim wyjściem sięgnij po kosmetyki z mieniącymi się drobinkami. Na rynku znajduje się wiele produktów, które w mig podkreślą twoją karnację. Wybierz produkt łatwy w aplikacji np. mgiełkę do ciała z drobinkami złota Golden Sun, która dodatkowo zregeneruje i nawilży naskórek.
 
Sugerowane ceny produktów Golden Sun:

Przyspieszacz do opalania w piance (50ml): 6,40 zł
Chłodząca pianka Golden Sun (50ml): 6 zł
Mgiełka do ciała z drobinkami złota Golden Sun (50ml): 6 zł
 

Komentarze (1)

kiki (2013-12-26 16:40:07)
:)
 albo odpowiednio wcześniej balsam z SunCare flosleka :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar