2013-12-08

RECENZJE REDAKCJI

Test Krem do rąk Venita Natural

Krem do rąk Venita Natural - recenzja.
Dzisiejsza moja opinia dotyczyć będzie kremu do rąk Venita Natural.

Na samym początku zacznę od opakowania. Kosmetyk zamknięty jest w typowe dla tego typu produktów opakowanie. Jego pojemność jest chyba nieco większa niż w tych tradycyjnych kremach, bo wynosi 100ml (zwykle kupowałam kremy o poj.50ml lub 75ml).

 

 

W kosmetyku zachwycił mnie jego zapach. Nie jest on intensywny, ale delikatny i przyjemny. Po jego aplikacji na skórę, odczuwalny jest zapach zielonej herbaty z lekką nutą cytryny.

Konsystencja kremu jest typowa, ani za gęsta ani za rzadka. Kosmetyk łatwo rozprowadza się na dłoni, a na jego wchłonięcie nie trzeba długo czekać, ponieważ dość szybko wtapia się w skórę. Plusem dla tego kremu, jest to, że nie pozostawia tłustej warstwy na dłoni.

 

 

A efekty stosowania produktu są super. Kosmetyk w swym składzie zawiera nie tylko ekstrakt z zielonej herbaty, ale także wit.E, która korzystnie wpływa na kondycję, a co ważne opóźnia procesy starzenia się skóry rąk.

Podsumowując:

Krem do rąk Venita Natural polecam wszystkim, a szczególnie osobom, które zmagają się z problemem suchej skóry dłoni. Jego systematyczne stosowanie, czyni skórę miękką, gładką i super nawilżoną. Dla mnie kosmetyk jak najbardziej na plus.


Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar