2013-12-02

CIEKAWOSTKI

Konkurs Andrzejkowy z marką VENITA

Prezentujemy kolejne prace.

Ewa Staśkiewicz

Agnieszka Bednarska

Agnieszka Bednarska

Anna Chałowska

Komentarze (4)

teresa (2013-12-03 18:21:30)
Anna Chałowska
Poprawka:  Przypomina mi to bujny kwiat zapylany przez małego owada. Co może to symbolizować? Same pozytywy! Kwiat jest rozłożony - można przełożyć to na uzewnętrznienie swojego wewnętrznego piękna w postaci głębokiej duszy i ważnych doświadczeń życiowych. Natomiast owad wyraźnie wskazuje na to, iz ktoś z zewnątrz zaoferuje swoją pomoc i czułą opiekę.
teresa (2013-12-03 18:19:54)
Anna Chałowska
 Przypomina mi to bujny kwiat zapylany przez małego owada. Co może to symbolizować? Same pozytywy! Kwiat jest rozłożony - można przełożyć to na uzewnętrznienie swojego zewnętrznego piękna. Natomiast owad wyraźnie wskazuje na to, iz ktoś z zewnątrz zaoferuje swoją pomoc i czułą opiekę.
jajko123 (2013-12-02 21:42:38)
Praca Ewy Staśkiewicz
Oj, chyba nadejdzie trudny okres dla Pani Ewy. Wygląda mi to na zapracowanego robaczka, który dzielnie niesie na plecach trudny i znoje dnia codziennego. Jest jednak nuta radości w tym pesymiźmie - uśmiech wskazuje na przyszłe powodzenie i chwilę zasłużonego odpoczynku :)
super_mario (2013-12-02 21:35:29)
Kochanowski jak żywy!
Odnośnie zdjęcia nadesłanego przez Agnieszkę Bednarską.  Gdyby za tą postacią było jeszcze drzewo, to już nikt nie miałby wątpliwości, że to sam Jan Kochanowski siedzi oparty o lipę. Tak włąnie powstała fraszka: "Gościu, siądź pod mym liściem, a odpocznij sobie..." Jak to zinterpretować - otóż poznasz młodzieńca o imieniu Jan, który jako wypoczynek będzie preferował agroturystykę :)  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar